Víkendy v Krkonoších a vítání jara na Blaníku

blanik_hotelVladimírem Čechem vyhrávají posluchači víkend ve čtyřhvězdičkovém hotelu na hřebenech Krkonoš. Ani v roce 2011 nechybí Jarní putování Rádia Blaník.

Každý všední den dostanou posluchači od Vladimíra Čecha nápovědu vedoucí k odhalení místa, na která se podívají v rámci rubriky Rádia Blaník s názvem S Čechem po Čechách následující den, nápověda zazní poprvé po 10. hodině. Tipy mohou posluchači zasílat až do 17:00 pomocí SMS na číslo 603 118 118. Pobyt získá ten, kdo odpoví jako první správně, dalších deset obdrží cestovatelské pexeso. Ubytování v hotelu Špindlerova bouda v Krkonoších, polopenze a neomezený vstup do relaxačního a sportovního centra se vyhrává až do pátku 25. března.

PSALI JSME: Přepisy rozhovorů Rádia Blaník nově na internetu

Rádio Blaník pokračuje se sérií off-air akcí, v jejichž rámci cestuje za svými posluchači. V pondělí 21. března startuje Jarní putování Rádia Blaník. Až do Velikonoc vždy v pondělí, středu a pátek dopoledne navštíví staniční proto tým lokální školy, v poledne zavítá ke starostovi obce a odpoledne přichystá hudební program s vystoupením na návsi či náměstí. Hned v pondělí 21. března potkáte Rádio Blaník v Plané nad Lužnicí, kde v rámci odpoledního programu vystoupí Jakub Smolík. Kompletní přehled akcí najdete na internetových stránkách Rádia Blaník.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: