Víkend plný ČS hitů na Hitrádiích

vikend_cs_hituAUDIO UVNITŘ – Jak už jste patrně zaznamenali, Hitrádia hrají o tomto víkendu především česko-slovensky. Připraveno je i jedno retro překvapení.

Hitrádia upravují speciálně pro tento víkend svůj playlist. Během celého dne (od pátečního poledne až do nedělní půlnoci) uslyšíte „největší české a slovenské hity uplynulých 20 let„. Výjimku tvoří hudební speciály Osmdesátka a Devadesátka. K tomu jsou připravena i krátká povídání s populárními českými a slovenskými interprety.

SELF-PROMOTION: VÍKEND ČESKO-SLOVENSKÝCH HITŮ (Hitrádio Apollo)

Na sobotu 5. června je připraveno i již avizované zpestření programu. Úderem sedmé hodiny večerní startují na Hitrádiích Diskohrátky DJ Magiče, po celé dvě hodiny vám DJ naservíruje „skutečné perly archivu„, s Hitrádii se můžete vrátit na diskotéku vašeho mládí, z reproduktorů se budou linout hity Hany Zagorové, Michala Davida a dalších.

SELF-PROMOTION: DISKOHRÁTKY DJ MAGIČE (Hitrádio FM Plus)

Autor článku:

Komentáře (8)

  1. Martin Petera Autor příspěvku

   Sobotní Diskohrátky DJ Magiče byly výjimkou z víkendového proudu. Během víkendu opravdu zaznívají hity za posledních dvacet let, v Diskohrátkách jste mohl slyšet hudbu staršího data (tedy více jak dvacet let zpět).

  1. Jose

   To jo. Zdá se,že ta atrapa na rádio a jedna z nejhorších věcí v ČR na FM je už úplně v riti a teď majitelé přemýšlí o tom a dělají praktické testy, zda z toho udělat Rock Rádia nebo raději Blaník.

  2. ONDREJ K

   HITRADIA NEMEJI CO DELAT V FM PASMU! JE TO HNUS

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: