Velká letní hra se rozbíhá na vlnách ČRo Sever

cro_sever_letoOd pondělí 5. července probíhá ve vysílání Českého rozhlasu Sever Velká letní soutěž o týdenní pobyt v ČR.

Na vlnách Českého rozhlasu Sever můžete v rámci Velké letní soutěže hrát o týdenní pobyt pro dvě osoby v apartmánu Továrna v Krásné Lípě. Denní ceny věnují jednotlivé destinace zveřejněné přímo ve vysílání ČRo Server. Hra se začala 5. července a končí 4. září, hraje vždy ve všední dny ve vysílání. Jaká jsou pravidla? V ranním vysílání mezi 8:00 a 9:00 moderátor vyhlásí soutěžní otázku. Úkolem posluchačů je odeslat SMS na číslo 907 77 06 a to ve tvaru VYHRA (mezera) ODPOVĚĎ.  Cena jedné SMS je 6 Kč.

Až do 3. září se pak hraje i v prostorech Národního parku České Švýcarsko. Úkolem je tentokrát získat soutěžní kartu (zdarma k dostání v infocentrech a vybraných místech) a nechat si na nic otisknout alespoň tři z devíti razítek různých destinací (ty jsou vyjmenovány na zadní straně infoletáku a karty).  Vyplněnou kartu zasílejte na adresu Český rozhlas Sever, Na schodech 10, 400 01, Ústí nad Labem. Hlavní výherce bude jmenován 4. září. Na webu přináší navíc ČRo Sever i tipy na zajímavá výletní místa severních Čech.

LÉTO S ČESKÝM ROZHLASEM:
ČRo Pardubice v létě rozkvete
Léto plné čtení a humoru na ČRo Olomouc

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .