Ve vysílání Rádia Bonton se hraje o filmy a hudbu

bonton_partak_logoV těchto dnech mohou posluchači Rádia Bonton soutěžit o zajímavé filmové a hudební hity, stanice pořádá soutěže v rámci spolupráce s DVD obchodem Filmopolis.

Posluchači Rádia Bonton mohou přímo ve vysílání soutěžit o několik atraktivních cen. Každý všední den naděluje stanice jedno z aktuálních filmových a hudebních DVD nebo dokonce Blue-ray disky. V rámci spolupráce s Filmopolisem, DVD obchodem, je připraveno mnoho zajímavých cen. Na vlnách Rádia Bonton se soutěží vždy mezi 14. a 17. hodinou. Denní výhru získá ten, kdy ve vysílání zazní soutěžní signál, který moderátor předem anoncuje. Následně se musí dovolat jako třetí v pořadí na číslo 257 400 777 a odpovědět na soutěžní otázku.

PSALI JSME: Milan Bílek v týmu Rádia Bonton

Nadílka cen Rádia Bonton se tímto rozhodně nekončí. Až do neděle 3. dubna rozdává Rádio Bonton studiovou desku Avril Lavigne s názvem Goodbye Lullaby. Jakmile uslyší posluchači ve vysílání song Alice, musí se dovolat do studia na číslo 257 400 777 jako třetí v pořadí a správně odpovědět na soutěžní otázku. To stále není vše, dále se hraje o vstupenky na jarní Sázavafest 2011, který se koná 2. dubna v KC Vltavská. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o vystoupení Dary Rolins, Dana Bárty a Illustratosphere: Tour 2011.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .