Vánoční Ranní show a „Pupinčin“ kalendář E2

pupinkaEvropa 2 neporuší tradici a rovněž letos uvede speciální vánoční Ranní show, v těchto dnech vychází kalendář Evropy 2, hlavní hrdinkou bude blonďatá Pupinka.

Hlavní aktérkou kalendáře Evropy 2 je blonďatá „hvězda videoblogůPupinka a její ctitel Kerém. Tato blondýna se proslavila díky videoblogům, které stanice umisťuje na svůj web. Objednat si tento kalendář na rok 2011 můžete na webu www.evropa2.cz a to za cenu 399 Kč formát A4, za 499 Kč kalendář o formátu A3. „Jakkoliv se kalendář Evropy 2 na rok 2011 může zdát obyčejnou parodií na všechny podobné počiny slavných i neznámých div, jedinou opravdovou konkurencí mu je snad jen každoroční fenomenální umělecké dílo Pirelli…,“ dodává s nadsázkou Evropa 2.

DOPORUČUJEME: Vánoční webová hra Evropy 2 po druhé

Tradicí štědrodenního vysílání Evropy 2 se stala vánoční Ranní show, o tu samozřejmě ani letos posluchači nepřijdou. Každoroční prodloužená show startuje v 6:00 a končí ve 12:00, průvodci budou jak jinak Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucie Šilhánová, posluchači se dočkají programu plného nečekaných překvapení. Video k Ranní show hledejte na webu Evropy 2.

K TÉMATU: Vánoční webová hra Evropy 2 po druhé

V tomto týdnu (13. – 17. 12.) se rovněž soutěží o 4 lístky na koncert Kylie Minogue v Praze, ta zde vystoupí už 2. března 2011. Soutěží se v Ranní show Evropy 2 v čase 6-9. Jakmile uslyšíte jakýkoli song od Kylie Minogue, musíte se dovolat jako první na číslo 257 400 888.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .