Vánoce, dovolená a Lady Gaga na Hané

darky_vanoceRádio Haná rozdává už v polovině listopadu vánoční dárky, posluchačům rozdávalo o víkendu volné vstupenky na půlnoční předpremiéru Harryho Pottera. Plánuje dovolenkový speciál, chybět nebude ani speciál Lady Gaga.

Už od pondělí 15. listopadu zahajuje Rádia Haná tradiční každoroční soutěž „Vánoce jsou na Hané zdarma„. Teasery probíhaly ve vysílání už koncem října. Stanice zajistí výhercům nejen nákupy, ale i další ceny zcela zdarma. Celkem se hraje o výhry v hodnotě  250 tisíc. Posluchači se registrují přes SMS ve tvaru: HANA (mezera) VANOCE (mezera) JMENO (mezera) ADRESA a to celé odesílají na číslo 900 09 09 – cena SMS je 9 Kč. Rádio Haná začalo promovat vánoční soutěž jako vůbec první rádio v České republice.

SELF-PROMOTION: VÁNOCE JSOU NA HANÉ ZDARMA

Středa 17. listopadu bude ve vysílání Rádia Haná ve znamení zpěvačky Lady Gaga. Pokud jste se nedostali na její koncert do Prahy, nemusíte zoufat. Nejpopulárnější songy (některé navíc v koncertním provedení) a pikantní informace zprostředkují během dne právě moderátoři Rádia Haná.

SELF-PRMOTION: SPECIÁL LADY GAGA NA RÁDIU HANÁ

Rádio Haná spustilo speciál dovolena.radiohana.cz, podporu bude mít také ve vysílání. Několikrát denně bude nabízet zájezdy „za bezkonkurenční ceny“ přímo on-air. Na internetových stránkách je k dispozici vyhledávač zájezdů už nyní.

SELF-PROMOTION: LISTOPADOVÉ NOVINKY RÁDIA HANÁ

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .