Vánoce 2010: Kiss Rádia

kiss_snihPodívejme se nyní společně, co pro své posluchače připravila Kiss Radia během nadcházejících vánočních svátků.

Společným prvkem vysílání Kiss Rádií bude Diskopříběh Michala Davida a Martina Hájka (po sedmé večerní).

Kiss 98 FM provede posluchače nejkrásnějšími svátky pod názvem „Vánoční víkend„, tento prodloužený víkend přinese vánoční muziku, kterou budou samozřejmě míchat moderátoři Kiss 98. Zároveň se bude nadělovat, „staniční Ježíšek“ rozdá hudební CD.

Kiss Delta láká na Diskopříběh a pohodovou atmosféru doplněnou Jukeboxem. Celý prosinec rozdává stanice konzoli Sony Playstation 3.

Z ARCHIVU: Dárkomat Kiss Hády už naděluje

Kiss Hády nabídnou posluchačům prostor pro pozdravy jejich známým, připraveny jsou navíc speciální ankety, v nich se celý tým vyjádří k vánočním přípravám a dalším věcem s Vánocemi spojeným.

PSALI JSME: Kiss 98 za hranicí Prahy

Program Kiss Jižní Čechy ponese název Merry Kissmas, během dne se chystá například vánoční speciál show Double Párty s Jardou Košatkou a Coco Jambem (12-16), dále nebudou chybět jukeboxy a speciální osobní pozdravy od moderátorů se objeví ve vysílání ve večerním čase.

Kiss Morava naservíruje posluchačům speciální vydání pořadů navíc v netradičních časech. Štědrý den zahájí Ranní Detox v čase 07-11, který se ponese ve znamení pohádek a odpolední show Kiss Emergency výjimečně v čase 11-17, chybět nebudou ani známí průvodci, tedy Olda a Monča, resp. Renda s Kubrtem. Celý den bude probíhat dárkový Jukebox.

DOPORUČUJEME: Podzim na Kiss: Nová show a plno soutěží

Kiss Proton zahájí Štědrý den Vejvoďákovým ránem, přes poledne vás Vláďa Jaroš provede Maxijukeboxem (12-16) a odpoledne můžete poslouchat Kisspárty (16-18).

K TÉMATU: Kiss Proton: Kupa soutěží, dárků a vysílání z trhů

Kiss Publikum nezapomíná na ranní show COOL-NA s Petrem Kopčilem (8-12) a Odpolední veget s Barčou a Ondrou (12-16). Po skončení následuje zábava s největšími hity a od 19:00 již avizovaný Diskopříběh.

Připraveno je toho samozřejmě mnoho dalšího, chystají se i off-air akce a party. Kompletní informace vám přineseme v zítřejším velkém programovém přehledu českých i zahraničních rozhlasových stanic.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .