U RRTV uspěla rádia Krokodýl, RockMax a Jih

technika-obecne.jpgRada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém 18. zasedání, které se konalo v úterý 20. října, přidělovala kmitočty i zamítala žádosti o jejich přidělení.

RRTV neudělila provozovateli PS KŘÍDLA/Radio Petrov kmitočet Hodonín 94,6 MHz alt. 99,7 MHz/200 W. Dále neuspělo Radio Černá Hora se žádostí o kmitočet Náchod 94,4 MHz/100 W. Rádio Beat nedostalo kmitočet Humpolec 92,7 MHz/200 W. Rádiu Jihlava nebyl udělen souhlas se zvýšením vysílacího výkonu kmitočtu Jihlava – Hosov 101,1 MHz/250 W. Všechny tyto žádosti byly zamítnuty z důvodu negativního stanoviska ČTÚ.

RRTV udělila provozovateli NONSTOP s. r. o. souhlas ke změně stanoviště kmitočtu Hodonín 95,4 MHz/100 W pro program Rádio Krokodýl. Provozovatel AZ Media získal kmitočet Uherské Hradiště – Jalubí 91,2 MHz/200 W pro program RockMax. Rádio Jih se rozšíří o kmitočet Staré Město 96,9 MHz/100 W.

RRTV dále udělila provozovateli PS KŘÍDLA/Radio Petrov souhlas ke změně stanoviště Boskovice 94,2 MHz/300 W na Boskovice I 94,2 MHz/300 W pro program Rádio Petrov.

Autor článku:

Komentáře (6)

 1. Václav Kadlček

  Jalubí je nějak v kurzu, nejdřív Zlín, teď Rockmax. Vždyť Uherské Hradiště je dobře pokryto Tlustou horou, v tomto případě je na tom Rockmax lépe než Zlín. Dejme tomu, že Zlín z Mladcové v UH jde hůř, ale rockmax z ženevské Tl. hory? – vždyť z ní vysílá se čtvrtinovým výkonem. No nic, hlavně jsem chtěl říct, že spíš než v UH nejde ROckmax v Uherském Brodě, takže kmitočet pro rockmax jo, ale kousek vedle. Uherský Brod, to je po Vsetínu pro zlínská rádia základ, ale myslel jsem si, že u Rockmaxu se počítá s dálkovým příjmem, že toto radio není na dokrývače. Na to že z UB je i nějaká ta skupina, co to radio hraje, tak opravdu i zarytý fanoušek tvrdšího rocku, který by i šum omrzel, tak v UB nemá šanci.

  1. Barka

   Chybí ti v Brodě Rock max , nezoufej. Bude tam dokrývač Evropy 2. To je na mašlu.

  2. Barka

   Ještě k Rock maxu, já ho v Bánově mám naprosto čistý , ale chce to anténu externí
   a dobrou.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .