Týden hudebních přání na Radiu Beat

radio-beat.jpgTento týden hraje „classic rockové“ Radio Beat podle posluchačských přání. A chybět nebude ani „Lístkopad„.

Od pondělí 1. listopadu po celý týden vybírají hudbu Radia Beat výhradně posluchači. Po celý „týden bigbítu na vaše přání“ čeká hudební redakce na tipy přes telefon 2727 3 9955. S nadsázkou vysvětluje Radio Beat na svém webu důvody, proč k této akci přichází: „‚Příliš pomalé, rychlé, živé, nudné, málo metalu, hodně metalu… Proč ne,… Já chci Zagorku,… ‚ Tak tohle je přátelé jen malinkatý úryvek telefonátů směřujících k našemu hudebnímu dramaturgovi Jirkovi. A protože se u něj objevil tik v levém i pravém oku a příliš často se probírá inzeráty typu: ‚KOUPÍM SEMTEX, HLEDÁM SAMOPAL‘ atd ..“ rozhodli jsme se ho odeslat na povinnou dovolenou.“

PSALI JSME: Beat: Kytara od Bonamassy a nové kmitočty

Dopolední „lístkonosič“ a “ lístkorozdávač“ Standa přichystal na středu 3. listopadu nabitý program, chybět nebudou vstupenky na středeční koncert kytarového mága Joa Satrianiho. Navíc vyráží Standa za posluchači po trase Nymburk – Český Brod – Praha (Černý most). Informace o čase a místu, kde Standu zastihnete, uslyšíte právě ve vysílání Radia Beat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: