Tajemný pasažér Radia City jezdí od pondělí v MHD

city_tajemny_pasazerPražské Radio City přichází do nového roku se zcela novým projektem – soutěží Tajemný pasažér.

Radio City  93,7 FM rozjíždí v pondělí 10. ledna nový soutěžní koncept s názvem Tajemný pasažér. Každé ráno po sedmé hodině nastoupí fiktivní cestující na některé ze zastávek pražské hromadné dopravy (tramvaj, autobus, metro) a ozve se posluchačům s indiciemi své ranní cesty do práce. Pozorní posluchači na výzvu následně volají na číslo 12 937 své tipy, na které lince se pasažér pohybuje, každý soutěžící přitom může tipovat jen jednou během hracího dne. Výherce získá jízdné na pražskou MHD na tři měsíce v hodnotě 1 480 Kč.

Páteční vydání soutěže Radia City bude speciální, soutěžit se bude o roční jízdné za bezmála 5 tisíc korun. Tajemného pasažéra ovšem musí chytit fyzicky a zeptat se ho, zda právě on je hledaným pasažérem Radia City. Nápovědy budou tentokráte odhalovány již od čtvrtečního odpoledne.

PSALI JSME: Rádio City upravuje večerní proud, spouští soutěže

Součástí konceptu Tajemný pasažér Radia City je originální off-air kampaň připravena ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy a Opencard. Hostesky Radia City budou k vidění ve společnosti velkých figurín symbolizujících právě Tajemného pasažéra a budou distribuovat letáky.

Z ARCHIVU: Radio City opět rozsvítí Prahu

Důvody, proč spouští Radio City, tuto hru ozřejmila Bára Lukášová, ředitelka programu Radio City: „Nový rok přináší mimo jiné i pravidelné výdaje, které zatěžují rodinné rozpočty a určitě k nim patří také jízdné. Jsme úspěšné pražské radio, které žije se svými posluchači. Víme, že víc než polovina z nich cestuje ráno pražskou hromadnou dopravou. Její význam v době modrých parkovacích zón jsme chtěli akcentovat a také zpříjemnit každodenní cestování Pražanů do práce bonusem v podobě nabitých kupónů na Opencard zdarma.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .