Spin Radio: Hra Sousedé, Dannie a Ben Cristovao

spin_cerneSpin Radio 96.2 spouští dvě nové soutěže, v první se vyhrávají pobyty v Krušných horách, druhá rozdává ceny od Xboxu. Obohacení se dočkal i program

Novinkou lednového vysílání Spin Radia 96.2 je úprava středečního R’n’B Nite Fever. Fanoušci „black music“ mohou pořad naladit každou středu v 23:00 už od června 2010, průvodci budou nově soulová zpěvačka Dannie a finalista Česko Slovenské SuperStar Ben Cristovao. „Jde nám hlavně o to, abychom R’n’B více přiblížili českým posluchačům a objasnili jeho základ v soulové hudbě a pozdější promíchání s hip hopovou kulturou,“ vysvětluje Dannie na webu Spin Radia 96.2. „Zaměříme se hlavně na nejčerstvější novinky, ale zároveň bychom chtěli posluchačům dát šanci slyšet i RnB hity z dob minulých, které v éteru českých rádií jen tak neuslyší,“ dodává Ben Cristovao.

V odpolední show Spin Radia 96.2 se od pondělí 10. ledna soutěží o pobyt v Krušných horách. Moderátor Abdul 52 denně v čase 15-17 rozdává luxusní pobyty v Krušných horách (hotel Central) pro dvě osoby a na dvě noci včetně snídaně formou švédských stolů, hotelového bazénu, sauny a 30% slevy na skipas. Více informací, jak se stát „sousedem Spin Radia 96.2 ve Spin paneláku“, se dozvíte přímo ve vysílání.

Z ARCHIVU: Spin Radio 96.2 daruje iPad

Příští 4 týdny můžete zároveň u Abdula 52 v jeho odpolední show Spin Radia 96.2 vyhrát hry na Xbox 360 a čtyři zlatá členství. Úkolem je pozorně sledovat stránky http://www.facebook.com/xbox.cz, kde budou umístěny nápovědy k otázkám, které Abdul 52 položí přímo ve vysílání. Následně je nutno se dovolat do studia a správně odpovědět, výhra je vaše. Všichni výherci postupují do finále, kde se hraje o zlaté členství na Xbox.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: