Slovácké divadlo se zabydlelo v Rádiu Zlín

jaro_zlinRádio Zlín vysílá od 17. týdne zbrusu novou rubriku připravovanou se Slováckým divadlem, navíc vás ve vysílání čeká několik soutěží a akcí.

Herci uherskohradišťské scény Josef Kubáník a David Vaculík se stali protagonisty nové rubriky Rádia Zlín s názvem Šílený týden. Oba herci každý týden vtipně glosují aktuální události z jeviště, ale i ze zákulisí Slováckého divadla. Novinka se vysílá od středy do pátku v několika reprízách. O pokračování projektu (a jeho příběhu) rozhodují samotní posluchači Rádia Zlín, je nutné zaslat SMS ve tvaru DIVADLO (mezera) ANO / NE a odeslat na číslo 721 838 858, otázku uslyšíte vždy na konci pořadu.

POSLECHNĚTE SI: PRVNÍ DÍL POŘADU ŠÍLENÝ TÝDEN

V Rádiu Zlín probíhají i jiné akce, v pátek 30. dubna se konalo setkání s moderátory v rámci „Pohrej si s moderátory„, po třech soutěžních kláních v bowlingu jste se mohli utkat v paintballu. Rádio Zlín tak připomíná oslavy svých 18. narozenin. Stanice navíc zve všechny své posluchače na Majáles, který se uskuteční v úterý 4. května, více podrobností ve vysílání.

SELF-PROMOTION: MAJÁLES 2010 S RÁDIEM ZLÍN

Od pondělí 3. května se ve vysílání Rádia Zlín hraje o ceny spojené se sponzorem – pivem Zubr. Třikrát denně vám moderátoři naservírují krátkou ukázku známé české písničky, kterou musíte samozřejmě uhodnout, hraje se o multipack piva Zubr, stylové džbánky a slunečník. Připomeňme, že Rádio Zlín v dubnu připravilo nové hudební speciály. O něco později se k českému speciálu, hudbě R’n’B a hodinovce zahraničních hitů přidal pořad Bumerang mapující hudební scénu 90. let.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .