Šlehačková Ranní show Live E2 v Liberci

ranni_show_livePrvní zastávkou letošní roadshow Evopy 2 bude Liberec, odpoledne startuje zahřívací párty a noční mejdan už bude v režii moderátorů Ranní show.

Evropa 2 rovněž v letošním roce pořádá roadshow Ranní Show Live. Samotné večerní párty bude předcházet odpolední happening. Propojí se totiž DJ sety, freestyle hudební a sportovní exhibice, koncert kapely Eddie Stoillow a zejména šlehačková bitva moderátorů Evropy 2, finalistek soutěže Česká Miss a zejména posluchačů rádií.

K TÉMATU: E2 spolupracuje s Nightwork

Třešničkou na dortu je pak exkluzivní expozice „soutěžního Ferrari 360 Modena Leoše Mareše, se kterým se může kdokoliv z návštěvníků vyfotit, při troše štěstí dokonce i se samotným Leošem a spol,“ přidává informace Evropa 2. Celonočním maratonem provede pětice moderátorů Evropy 2 – Leoš Mareš, Lucie Šilhánová a Patrik Hezucký z Ranní show a DJ’s Pavel Cejnar a Ondra Vodný. Nedílnou součástí bude vystoupení skupiny Nightwork s hodinovou show. Právě s tímto hudebním uskupením navázala Evropa 2 dlouhodobou spolupráci.

Program akce Ranní Show Live Evropy 2 v Liberci (koná se 10.6.):

15:00 Start odpolední party (parkoviště u Tip Sport Areny, roh ulic u Stadionu a Máchova)
15:30 Freestyle exhibice
17:30 DJ´s Evropy 2
18:00 koncert Eddie Stoillow live
18:30 DJ´s Evropy 2
19:00 Šlehačková bitva
20:00 Party Ranní Show Live (KD Liberec, Soukenné Náměstí 613)

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .