Silvestr 2010 na Kiss rádiích

kiss_ohnostrojV přehledu silvestrovských programů nesmíme opomenout ani rádia Kiss, společným jmenovatelem bude Discopříběh Michala Davida a Martina Hájka. Připraven je ovšem i další bohatý program.

Rádia Kiss nasazují shodně do programu silvestrovský Discopříběh Michala Davida a Martina Hájka a to úderem sedmé hodiny večerní, končí se o půlnoci. Hudební proud nabídne hity osmdesátých a devadesátých let. Zajímavý program ovšem čekejme i během dne.

Kiss Delta servíruje od rána velmi netradiční zpravodajství Petra Plitoviče, ráno se posluchači navíc mohou těšit na dvojici moderátorů Jirky Vondry a Honzy Holečka. Úderem 15. hodiny začíná Kissparáda TOP 50 – 2010, jedná se o hudební inventuru nejoblíbenějších hitů. Po půlnoci následuje proud silvestrovské hudby bez mluveného slova, taneční párty KissMixx pojede non-stop až do 10:00 na Nový rok..

Kiss Morava rozjede den silvestrovskou ranní show s Oldou a Mončou, v 9.00 na ně naváže dlouholetá tradice – dopolední veselice se všemi moderátory. Odpoledne nabízí program s Rendou, který se sestává z výherním jukeboxem. Večerní program se pak ponese ve speciální silvestrovské duel show s Bárou a Kubrtem. Novoroční odpoledne bude mít pod taktovkou Tomáš Hrstka se Superkissparádou (výběrem největších hitů roku 2010).

Kiss Hády se ve čtyřhodinovém speciálu ohlédnou za událostmi v hudební světě, navíc uslyšíme sestřih toho nejlepšího z vysílání včetně coververzí rádiových projektů.

Kiss Jižní Čechy také nezahálí a vytasí se s velkou silvestrovskou párty: „Dokázali jsme, že na rádiové párty rádia Kiss Jižní Čechy v našem regionu chodí nejvíce lidí, tedy našich Kissáků. Troufám si říci, že jsme v této oblasti absolutní jedničkou! Očekává se tedy od nás, že podle toho bude vypadat i Silvestrovský program,“ říká pro RadioTV programový ředitel Kiss JČ pan Roman Anděl. Už od 6. hodiny ranní se za mikrofon usadí hned několik moderátorů, během dne se na tomto místě vystřídají všichni členové týmu rádia. V programu očekávajem hlášky, povedené i nepovedené vstupy a mnoho dalšího. Po půlnoci se ozve z playlistu hymna rádia Kiss Jižní Čechy od Mr.VeeJsme tvoje rádio. Na ni naváže Horečká sobotního ‚rána‘, nové i starší hity pojedou non-stop až do rána.

Kiss Proton odvysílá rovněž Discopříběh, předcházet mu bude Kisspárty s Mírou Hejdou a Zbyňkem Janíčkem. Během dne nebude chybět jukebox a zábava.

Kiss Publikum nabízí možnost „zapařit“ přímo ve studiu stanice. Dveře se otevírají v 8:00. Nebude chybět šampaňské a všichni moderátoři.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .