Sen letní noci živě na Regině

cro_reginaDruhý roční festivalu s názvem Praha – Sen letní noci“ odstartoval, posluchači ČRo Regina mají možnost poslechnout si živá hudební vystoupení přímo v éteru.

Na pontonu na řece Vltavě se budou do 24. července linout hudební čísla, akci Praha – Sen letní noci“ podporuje ČRo Regina. Poslouchat mohou zdarma všichni, kdo se dostaví na Střelecký ostrov, Smetanovo nábřeží, Kampu, Karlův most, Novotného lávku nebo přímo z vodní hladiny na lodích a šlapadlech.

PÍŠEME DÁLE: Regionální stanice ČRo putují za posluchači, rozdávají věcné ceny a pouští rozhlasové hry

Vrcholem festivalu je závěrečný koncert 22. července, kdy se můžete těšit na filmaře, spisovatele a hudebníka Emira Kusturicu a jeho The No Smoking Orchestra a také na Dana Bártu a jeho sólový projekt Illustratisphere. Český rozhlas Regina bude jako jediné rádio exkluzivně tento jedinečný hudební zážitek vysílat živě pro všechny, kteří si nebudou moci úžasnou atmosféru Snu letní noci vychutnat přímo na břehu Vltavy,“ zve ČRo Regina.

PSALI JSME: Karlínská budova ČRo slaví sté výročí

ČRo Regina chystá doprovodné akce, mezi nimi je přehlídka filmů v letním filmovém kině Regina. Od 18. do 30. července nám taktéž festival zpestří cestování prostřednictvím „Putující galerie“, kdy se výstavním prostorem stanou pražské tramvaje,“ doplňuje ČRo Regina.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .