S Rádiem OK na koncert a pohodové víkendy

radiook_logoAUDIO UVNITŘ – Už v sobotu 22. května se koná další koncert Rádia OK, navíc od května až do konce léta pořádá stanice Pohodové soboty.

Další koncert Rádia OK se letos uskuteční v sobotu 22. května v Opatovicích nad Labem. Akce začíná ve 14:00. Vystoupí tu například skupina Keks, Josef Vágner, Václav Neckář (a Bacily), Dalibor Janda, Petra Černocká, Petr Spálený či Helena Vondráčková. Vstupenku za cenu 120 korun můžete koupit v informačních centrech, na recepci Rádia OK nebo přímo na webu.

SELF-PROMOTION: POHODOVÉ SOBOTY RÁDIA OK

Připomeňme, že podobnou akci pořádá i Rádio Blaník. Vystoupení na narozeninovém koncertu Rádia Blaník „Pro všechny bezva lidi“ přislíbila skupina Olympic, Václav Neckář, Lenka Filipová, Miro Žbirka, Janek Ledecký a další. Koncert je naplánován na sobotu 29. května ve 12:30. Vstupenky můžete stále zakoupit, polovina je však už nyní prodaná.

PSALI JSME: Rádio Blaník se připravuje na oslavu narozenin, chystá i další akce

Po celé léto navíc v areálu U Letců v Hradci Králové budou znít „krásné české písničky„. Těšit se můžete na každoroční akci s názvem Pohodové soboty Rádia OK.  Už v sobotu 15. května vystoupí ve 20:20 skupina Turbo, o týden později zazpívá Eva Pilarová. Poslední akci poctí svým vystoupením skupina Olympic, konkrétně 10. září. Více informací hledejte na www.radio-ok.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .