S Rádiem Jih za sluncem a skupinou Slade

jih_moreAUDIO UVNITŘ – Tentokrát míříme za Rádiem Jih, s tímto moravským rádiem se dostanete zdarma za slunečnými plážemi, skupinou Slade, vyhrávají se i hudební ceny.

Pokračujeme v mapování letních akcí českých rádií. Ve vysílání Rádia Jih se stále hraje (ostatně jako po celý rok) o desítky atraktivních zájezdů do vybraných letovisek kolem Rudého a Středozemního moře. Úkolem posluchačů je pozorně poslouchat vysílání, jakmile zazní výherní signál (lodní siréna – viz promo), musíte se dovolat jako první na číslo 518 345 678. Od Rádia Jih získáte celý zájezd zdarma, zaplatit musíte jen letištní a bezpečností taxu, palivový poplatek, vízum a pojištění.

SELF-PROMOTION: S RÁDIEM JIH ZA SLUNCEM

Pro pozorné posluchače je určena i druhá soutěž Rádia Jih, obzvláště potom pro milovníky legendární skupiny Slade. Výherním signálem je tentokrát úvodní část známé písně Far Far Away, volejte na stejné číslo jako v předchozí soutěži. Budete-li třetí v pořadí, vyhráváte dvě vstupenky na sobotní koncert (31. července) skupiny Slade, koná se v zámeckém areálu v Buchlovicích.

SELF-PROMOTION: VYHRAJTE LÍSTKY NA SKUPINU SLADE

Rádio Jih nabízí ještě jednu soutěž. V Ranní jízdě 5-9 pokračuje tipovací soutěž o hudební ceny, na čísle 518 345 678 tipujte, kdo vyhraje aktuální velkou cenu závodu Formule 1. Tento týden se hraje o CD a DVD Lenky Filipové s názvem LIVE, tento výběr nabízí záznam koncertu s největšími hity této interpretky.

Na závěr ještě upozorňujeme na letní akci Beach Weekend & Disco Live Rádia Jih v areálu Holičského RelaxLandu. Amatérský turnaj se koná v sobotu 7. srpna v 11:00. Podrobný program akce najdete na webu Rádia Jih.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .