S Hanou na NHL a školačkou Darjou

hana_zariAUDIO UVNITŘRádio Haná startuje v pondělí velkou soutěž o lístky na zápas NHL. Rubriku Šišounovy hlody střídá od pondělí „Odvážná školačka Darja„.

Ve dnech od 4. do 8. října se v Ranní jamu Rádia Haná soutěží o 3 lístky na zápas NHL mezi týmy Boston Bruins a Phoenix Coyotes. Po výzvě moderátora Lukáše Kobzy se posluchači musí dovolat jako třetí v pořadí na číslo 585 22 55 88. S moderátorem se pak v 8:40 utkají ve slovním hokeji (princip je stejný jako slovní fotbal, více informací a kompletní pravidla hledejte na webu Rádia Haná). V pátečním finále se utkají 4 soutěžící o to, kdo dostane 3 lístky na zápas v neděli 10. října od 16:00.

K TÉMATU: Haná upravuje Tuner, přidává zpravodajství

Novinkou v říjnovém programu je nová rubrika, jejíž hlavní představitelkou bude „malá školačka s IQ 130„. Ta vystřídá rubriku Šisounovy hlody, o vtipy tak ve vysílání Rádia Haná posluchači rozhodně nepřijdou. „Odvážná školačka Darja se tu každý den zastaví cestou do školy a zpět a z brašny sype další a další fórky,“ říká self-promotion Rádia Haná. Má se jednat o „jedinou blondýnu, která rozumí všem vtipům… no skoro„. Ladit ji můžete ve stejných časech jako Šišouna (po 8., 15. a 21. hodině)

SELF-PROMOTION: ODVÁŽNÁ ŠKOLAČKA DARJA

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: