S Černou Horou může být vaše dítě hvězdou školy

cernahora_kremRádio Černá Hora spustilo v těchto dnech novou soutěž, školáci díky ní vyhrají odvoz do školy autem a dárky pro celou třídu.

Akce Staň se hvězdou školy v sobě zahrnuje odvoz do školy 1. září, k tomu kornout sladkostí a celá třída dostane spoustu dárků a to včetně návštěvy ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Úkolem soutěže Rádia Černá Hora je odpovědět na tři soutěžní otázky buď pomocí SMS ve tvaru CERNAHORA_SKOLAK_ODPOVEDI_JMENO_MESTO_SKOLA na číslo 900 06 03 (cena SMS jsou 3 Kč), nebo e-mailem skolak@cernahora.cz. Soutěžní otázky najdete na webu Rádia Černá Hora, uloženy jsou zde i fotografie z loňské akce.

PSALI JSME: Víc muziky Tour Rádia Černá Hora pokračuje

Ve vysílání Rádia Černá Hora stále probíhá série letních festivalových akcí Víc muziky Tour 2010. Aktuálně zve Rádio Černá Hora na Trutnov Open Air Music Festival. Dvakrát denně po celý týden se hraje mezi 12:00 a 15:00 o volné vstupenky na tuto akci. Akce se koná ve dnech 19. až 22. srpna. Na místo konání dorazí Arch Enemy, The Glitter Band, Vltava či Ondřej Havelka (a Melody Makers). Vystoupí i Manic Street Preachers. Jakmile zaslechnete výherní signál, volejte do studia na 602 55 4321. Trutnov Open Air Music Festival je prozatím poslední plánovanou akcí letošního léta v rámci Víc muziky Tour.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .