RockMax od pátku i v Olomouci

rockmaxV hanácké metropoli už tento pátek ožije další rocková stanice, Olomoučané si tento den poprvé naladít RockMax na nové frekvenci.

V pátek 10. září se na frekvenci 103,4 FM rozezní RockMax. Na Olomoucku již proběhly promotion akce. Vstupem RockMaxu do Olomouce se obyvatelé dočkají rozšíření nabídky rockových stanic, jako první tu začala hrát rocková mutace Rádia Haná Olomoucko, později přibylo i Rádio Beat a Rádio Hey. RockMax ovšem již v okolí Olomouce naladí posluchači díky jeho silné zlínské frekvenci.

PSALI JSME: Motoguláš a závody Šerpů na RockMaxu

Také na podzim proběhnou na RockMaxu mnohé zajímavé akce. Tým stanice vyjíždí pravidelně do základních škol, odborný tým může dorazit do škol, které se příhlásí na rockmax@rockmax.cz, více informací na webu. Za mediální podpory RockMaxu se koná i Mezinárodní festival outdoorových filmů, který se koná 7. až 10. října, už 5. října se s týmem potkáte na náměstí Míru. Ve vysílání se potom rozdávají i alba 7th Symphony a The Final Frontier (od Apocalypticy, resp. Iron Maiden).

Změn dozná v brzké době pořad RockMax 12. Na podzim ji stanice představuje ve zbrusu novém kabátu. „Lepší support a víc příležitostí pro muziku, kterou Vy sami děláte a my to podporujeme.. Už brzy na ROCK MAXu,“ uvádí stanice na webu. Program je ve vysílání každé úterý 19-20, čtvrtek 22-23 a v neděli 23-00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .