Říjnové soutěžení na Rádiu Hey!

heyPo celý říjen se na Rádiu Hey! soutěží o LCD televizory, na webu můžete navíc vyhrát i jazykové kurzy.

Rádio Hey! rozdává ve všední dny LCD televizor, stačí během října pozorně poslouchat vysílání stanice. Jakmile posluchač odhalí dvě skladby od jednoho interpreta hrát za sebou, musí se dovolat na telefonní číslo 12 600. Televizory se vyhrávají od 4. října, soutěž končí 29. října.

PSALI JSME: Víkendové změny v programu Rádia Hey!

Rádiem Hey! můžete vyhrát jazykový kurz Royal School, jedná se o školu vyučující tzv. „Callanovou metodou“ (konverzační styl výuky, klade důraz na schopnost mluvit a rozumět). Soutěží se na webu http://www.radiohey.cz.

Autor článku:

Komentáře (9)

 1. Jose

  Když discotékoví šmejdi neumí posluchačům pustit poctivý Rock And Roll, tak se je snaží koupit, rozdáváním televizorů, opravdu směšné, kam až to HEY dopracovalo, pod vedením ze Spinu. Kdy se přejmenují, na HEY, popové hity ???

 2. Barka

  Souhlasím s tebou. Zdálo se mě , že Hey se probírá , ale už mě celkově začínají lézt na nervy. Co to jsou za pitomosti na rockovém rádiu? To patří někde na Hitrádio.
  Ještě se mě krev vaří z neděle, kdy na Aligátoru jeli UFO. Živáky i studiovky a to
  bylo špica. Takhle si to představuji. Zasvětili neděli téhle legendě. Tak to je u mne
  rockové rádio.

 3. Jose

  Přesně, jak to píšeš, vezmi si třeba GAMA, to věnovalo vysílání Janis Joplin.
  Já tam mám od rána Beat a taky na ní samozřejmě lehce zavzpomínali, jinak hráli na Beatu, v posledních dnech, docela dost, nezvykle, punku. Pěkné vypalovačky. Docela dost dobře jsem se bavil. Pěkně se mi u toho pracovalo. No jeden den jsem tam hned po ránu dal HEY, jestli tedy to myslí vážně a budou s tím rádiem něco dělat nebo nebudou. Dokonce jsem skousnu i ty dva raní pitomečky i když se mi ježily všechnu chlupy na těle z těch jejich nesmyslných a super tupých slintů. No, ale muzika byla docela pěkná, tedy asi 30 minut poctivého rocku, tak jsem ty dva šasky překousl. No a pak tam najednou vrazili nějaký neuvěřitelný popáč. A tím to skončilo. Do 2 sekund jsem tam měl zase Beat. A další pokus testovat HEY až zase za někdy. Mám dojem, že ty intervaly, kdy je testnu neustále prodlužuji a prodlužuji. Jestli to chtějí dělat takhle, tak ta stanice nemá budoucnost. Tedy nemá budoucnost, jako rocková stanice. Tak ať tedy přiznají otevřeně, že tam žádné rockery nemají, snad mimo jediné paní, co dělala na Rock Zone a ať tedy řeknou, že budou hrát pop a chytají se u popvých posluchačů. Ale to, co hrají, prostě na HEY nepatří. A jestli to nepoznají oni. Tak já to osobně poznám. A takovou stanici poslouchat nemusím. To jak píší lidé v jiných diskusích si potom rovnou mohou pustit na místo Hey rovnou Evropu 2 nebo Radiožurnál. To cituji doslova, protože přesně takto to lidé o nich píší. A je to bohužel tak. Osazení přišlé ze Spinu, Evropy 2, Relaxu těžko může hrát kvalitní rock. A jedna ženská z Rock Zone, jim to nezachrání. To se nedá nic dělat. Tak to je.

 4. Barka

  To složení je fakt podivné. Přece rocker nemůže pracovat na E2 , zákonitě by
  zkolaboval. Není možné ráno uvádět Gagu a veřer Eagles. To se někdo ve vedení
  pomátnul.Že by u nás nebyli kvalifikovaní lidé od rocku . Nijak se nechci chválit,
  ale pokud bych měl možnost udělat playlist , tak se asi nespletu.Nepovažuji se za
  odborníka , ale 35 let s rockem mě už uši vycvičilo. Tak, kde je herdek pořád problém.
  Vždyť to někdo řídí a musí vědět , že se to lidem moc nelíbí. Přece ztratí uši.
  Mě to nejde do hlavy.Když to jde na Beatu a šlo to i v Brně,Ostravě, tak proč jít
  dolů. To není normální. I kdyby zahráli Kabáty , tak se to spolkne , ale tam nesedí
  věcí více. Ty dvě ranní trumpety tam jsou kvůli čemu? A navíc ještě soutěž o ledničku
  či TV. Ještě by mohli dělat zájezdy za 99,- se zábavnou show.

  1. SETI72

   Když ráno vstávat s rádiem, tak jedině s KACHNOU! ;-)

  2. Barka

   Kachna je skvělá a svému rozumí.

  3. Jose

   Hehehe… ,,lednička a televizor“ to bylo dost dobré… Když by tam rozdávali alespoň bicykly nebo lyže, tak by si člověk myslel, že jsou třeba fakt alespoň tím sportovním rádiem, když už nejsou pořádným rockovým… Když oni jsou to prostě jen obyčejní lháři…

 5. Barka

  Ráno jsem 2 hodiny poslouchal Hey – katastrofa. Ti dva se dlouho hledali , trochu
  rocku a poprocku. Ale témata těch dvou, no to snad do nějakého dětského rádia.
  A ten Slovák , co se asi stydí za Slovenštinu , ten tam pasuje úplně.

  1. Jose

   No, já od té doby učinil další pokus / nějak se asi stále nemohu smířit s myšlenkou, že se snaží tu stanici zcela zničit / a poslouchal jsem tu Petru http://www.play.cz/radia-a-televize/nova-posila-v-moderatorskem-tymu-radia-hey a ta byla dobrá, tedy mluvila celkem dost rozumně, hráli k tomu Zeppelini atd. Takže to bylo dost dobré. Přeladil jsem na Beat až ve chvíli, kdy tam pustili toho českého nácka Landu. Takový svinstvo nemá na slušné stanici, co dělat. Ovšem za to ona nemůže, nevím kdo u nich je zodpovědný za tak příšerný playlist. Tedy vrazit k přenádherným a osvědčeným Zeppelínům, krypla typu Landy, to už považuji fakt za naprostou ztrátu rozumu a soudnosti. Jinak ta Petra byla v pohodě a takhle bych si osobně představoval novou koncepci rádia HEY. Tedy dobrou rockovou hudbu a všeobecné nerockové povídání. Ovšem nikoli Landu, který mezi slušným rockem nemá své místo. A nikoli ty dva stupidy, po ránu, co si asi myslí, že jsou stále v Evropě 2 a že vysílají 13 letým holčičkám, protože jinak nevím, koho dalšího by to ještě tak mohlo zaujmout ? Ti dva jsou v této chvíli největší slabinou té stanice. Když by tam mohli ráno místo nich nasadit třeba tu Petru, bude to úplně jinačí ranní vysílání. Několikrát je zaskakoval nějaký pán, nepamatuji si jeho jméno a ten měl 10x vyšší úroveň, nežli ti dva. Ovšem třeba i ta Petra i ten pán nerad tak brzo vstává, tak nikoho jiného, nežli ty dva, sehnat na to ráno, nemohou, to nevím. Ale to je prostě zcela to nejhorší, co tam mají. Vyhodit je na hodinu nebo je alespoň odvolat z toho ranního vysílání a dát je každého zvláť, třeba po půlnoci. To udělají, tak asi nejméně škody. No a pak je tam ten sestavovatel těch playlistů, to je druhá závažná chyba, místo něj by to chtělo také někoho rockově znalého a dospělého. A to všechno ostatní, to může klidně zůstat, jak je a bude schopné si to najít své místo na trhu. Ale tyto dvě věci, tedy ten playlist a to ranní vysílání. To jsou dvě příliš neúnosné věci. Úplně zbytečně tím obojím odrazují strašnou spoustu potencionálních posluchačů.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: