Řady moderátorů Rock Radií rozšíří muzikant

marothaAUDIO UVNITŘRock Radia získala do svých řad novou posilu, stal se jí zpěvák Marotha.

Mezi moderátory Rock Radia přibyl nováček Marotha, do moderátorského týmu přináší své zkušenosti ze světa hudby, je totiž zpěvákem českobudějovické elektropop-punkové formace Love Gangsters.

Tímto krokem pokračují podle svých slov Rock Radia v naplňování strategie profilovat stanici tak, že shromažďuje kolem sebe lidi systematicky se věnující muzice.

SELF-PROMOTION: NOVÁ POSILA ROCK RÁDIÍ – MAROTHA

Nového moderátora Marothu můžete na Rock Rádiích ladit vždy o víkendu, v sobotu začíná jeho blok od tří hodin odpoledne, v neděli vysílá zpěvák formace Love Gangsters od sedmi hodin ráno.

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. Jose

  Velice správně. To je krok, který jsem předvídal, už v době, kdy se hovořilo o Rock Rádií, jako o popařích, nabarvených ,,na rockovo“. Jistě, pokud chtějí, Rock Radia, u příznivců, rocku, uspět, nemohou sedět, na dvou židlích. Vydala se správným směrem, ostatně, toto předznamenává, už dlouhou dobu i jejich inzerát, na tomto serveru, v rubrice, zaměstnání. Je to dobře, že začali takto jednat. A nechť se jim daří. Je vidět, že jejich management jedná profesionálně a že tam jsou lidé, kteří vědí, o co jde. Opačnou cestou se bohužel vydala rádia HEY, která všechny rockery v Brně vyházala a jejichž vedení si asi myslí, že to popaři v Praze, spasí. Ti, zatím pouze dokazují, že vůbec nevědí, co je rock a jediné, na co se zatím zmohli, bylo kopírování Beatu s rozdáváním lístků na koncert Scorpions a fotbal Barcelóna.

  1. SETI72

   Ano musím uznat, že poslední dobou se RockRádia snaží postupně přibližovat formátu skutečně rockové stanice. Jenže zatím se to ve vysílání projevuje jen minimálně. Dokud tam bude většina moderátorů moderovat tak, že budu mít pocit že jsem naladil Kiss, a dokud tam nebudou v playlistu opravdu jen rockové, metalové a punkové skladby, nebudu moci říct – ano, toto JE rockové rádio.

   I když přiznávám, že moje antipatie k RockRádiím je také trochu zapříčiněna tím že jsem každodenně rozmazlován Beatem ;-)

  2. Jose

   Tak jako mohl bych se nechat rozmazlovat i více, nežli rozmazluje Beat. Tedy pokud porovnám např. Větrník s tím, když byl na Vltavě a s tím, co je dnes na Beatu. Tak to je velmi slabý odvar. Nic méně dobře. Na komerční rádio je Beat výkon a patří zaslouženě mezi stanice s plně srovnatelnou evropskou úrovní, tedy nezadá si nijak proti jiným rockovým stanicím v Evropě. Nevím, ale jestli se v dnešní době nezačíná projevovat problém, živit, tolik malých 200W vysílačů, nějak jsem zaznamenal jakési stezky. V každém případě 24 jede, ještě 5 mají v dohledné době spustit a na dalších 7 mají podané koordinace. To by celkem bylo, když by vše vyšlo. Tak 36 vysílačů. Je možné, že to může být také jejich strop. Tedy aby uživili tolik malých vysílačů asi je to dost stojí. Může se snadno stát, že budou muset dokrývání ČR pozastavit. 36 takových mrňousů se, se zvyšováním jejich počtu, může stát nerentabilní. Co se týče Rock Rádií, pomaličku, pomaličku, opravdu velmi pomaličku se zlepšují. Doufejme, že zlepšování nezastaví a jednou, někdy, třeba za 5 let, to dotáhnou také, na schopné rockové rádio. Uvidíme. Co se týče HEY, ti se propadli do hlubin, nic méně i oni hledají a budou hledat cestu od propadliště vzhůru, mimochodem v tomto, právě uplynulém týdnu, se výrazně zlepšili o proti, těm naprostým hovadinám, co předváděli, týden předminulý, takže uvidíme, jak jim to hledání půjde, ale, že hledají, je vidět a vysílačů mají nejvíc po Beatu, tedy o 6 více, nežli Rock Radia. Snad se obě stanice, tedy i Rock Radia i Hey, zlepší, na tolik, že to půjde, bez problémů, poslouchat. Uvidíme. Také u Rock Maxu bych pod vlivem Beatu, očekával nějaké to zlepšení. Gama v Mostě snad vydrží i dál, v tom duchu, v jakém je. Haná Olomoucko, snad též. Rock Zone zaznamenala nepatrný propad posluchačů, uvidíme, zda se jí vrátí nebo se Rock Zone zlepší nebo bude nepatrný pokles dál pokračovat. No a uvidíme s čím přijde devátá rozhlasová stanice, hrající na českém FM, rockovou hudbu, tedy ČAS-Rock. V každém případě, co poslouchat už je a není to, tak mizerná doba, jako před deseti lety, kdy jsem na českém FM, rockového nechytil, vůbec, nic. Nyní chytím 2 tedy Beat a Hey a ostatní mohu v pohodě poslouchat přes ADSL2.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .