Radiožurnál: Přelomem roku provede Výborná a Pokorný

silvestr_radiozurnalČeský rozhlas 1 – Radiožurnál vysílá v podvečerním čase bilanční pořady, silvestrovský program se sestává ze scének, rozhovorů a zejména společnosti v podobě Lucie Výborné a Janu Pokorném.

Od pondělí 27. prosince každý podvečer rekapituluje ČRo 1 – Radiožurnál jeden okruh témat, právě v pondělí v 18:10 jsme mohli slyšet pořad Rok ve světě, sportovní tematika nastala v úterý. Do konce týdne čekejme souhrn kulturní a Rok v Česku. Všechny odvysílané pořady najdete v iRadiu na webu Českého rozhlasu. Do studia navíc zavítají během týdne po 10. hodině sváteční hosté.

DOPORUČUJEME: Radiožurnál slibuje nejsilnější moderátorský tým za 10 let

Na poslední den roku slibuje Český rozhlas 1 – Radiožurnál  nabitý program. Petr Král si odbude derniéru v Ranním Radiožurnálu (přechází do času 12:30-15:00), slot 5-9 od ledna přebírá zpět Jan Pokorný, silvestrovským odpolednem vás pak naposledy provede Jiří Chum a Michaela van Erne. V 18:00 je připraven sestřih nejzajímavějších momentů z rozhovorů s Hankou Shánělovou. O dvě hodiny později začíná hodinka se slavnými baviči (archiv Českého rozhlasu). V čase 22:00 – 02:00 vás provedou Lucie Výborná a Jan Pokorný, hostem v 22:00 bude propagátor kvalitní gastronomie Pavel Mauer. Od zpravodajů uslyšíme jak se slaví v českých, moravských a slezských regionech, ale i v zahraničí. Neméně bohatý program se chystá rovněž 1. ledna.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .