Rádio Zlín upravuje program, ruší speciály

jaro_zlinV září a říjnu upravuje Rádio Zlín program, do moderátorských řad přibyla posila. Zrušeny jsou téměř všechny nově spuštěné hudební speciály.

Rádio Zlín letos slaví 18. narozeniny, aktuálně se vyhrávají například poukázky na ošetření pleti v hodnotě 1 000 Kč. Po prázdninách se do programu vrací také herci Slováckého divadla v Uherském Hradišti, v rámci rubriky se dozvíte, co se v divadle událo v uplynulém týdnu.

PSALI JSME: Léto plné her a informací na Rádiu Zlín

Ranním průvodcem zůstává Petr Uhřík (6-10), Wendy Březinová zůstává v čase 10-14, řady rozšířil Ondra Carda v čase 14-18 (Wendy a Ondra se občasně ve svých blocích střídají). V týmu zůstává také Lukáš Veselý, jenž má na svých bedrech zejména víkendy. V programu však končí nové hudební speciály CZ&SK, Letem světem či dlouholetá hitparáda Top Music, již měl na starosti odchozí Jakub Ohnutek. V programu zůstává BumerangMartinem Švajdou (výlet do let devadesátých) a Mixér Petra Uhříka (největší hity 80. a 90. let). Program R’n’B Shots s Wendy se mění na denní rubriku, která se objeví ve vysílání několikrát denně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .