Rádio Zlín obměňuje programové schéma

zlin_mikrofonPROGRAM UVNITŘ – Ačkoli Rádio Zlín měnilo své programové schéma naposledy v říjnu loňského roku, přichází i v lednu s další obměnou. Je to jen příprava na další kroky?

V říjnu loňského roku prošlo programové schéma Rádia Zlín poměrně zásadními obměnami. Hlavní novinkou byla profilace denního proudu. V čase 10-14 jste mohli slýchat Martina Malúše, pod jeho taktovkou se uvedly pořady Host Rádia Zlín (10-11), Dávej ber aneb netradiční soutěžení, v němž posluchači nejprve museli dát do banku vlastní věc (11-12) a zpravodajsko-publicistickou Šedesátku zaměřující se především na dění v regionu. Novinkou byl i pořad Life-Style s Wendy Březinovou (14-17).

PSALI JSME: Rádio Zlín obměnilo svůj program

V pondělí 18.1. se rozjede nové programové schéma, Ještě lepší ráno s Petrem Uhříkem (6-9) a Hudební hodina (9-10) zůstávají. V bloku 10-14 uslyšíte Wendy Březinovou, 14-18 Jakuba Ohnutka. 18-19 následuje hodina s názvem Rádio Zlín Extra, jejíž náplň je zatím nejasná. I nadále zůstávají pravidelné rubriky Auto-Moto, Cinemabox, Internet, Expres, Lifestyle, Kalendárium atd.

Nejen z těchto změn je patrné, že kroky nejsou rozhodně definitivní. Napovídá k tomu několik indicií. V silvestrovském programu jsme mohli slyšet vysílání, které měli na svědomí Martin Malúš a Jakub Ohnutek. Jejich vysílání bylo postaveno na slovních přestřelkách a jednalo se o netradiční odpolední show. V ten samý den (31.12.2009) pánové oznámili, že je budeme slýchat i od 1.února 2010. A informaci nám potvrdil právě i programový ředitel Martin Malúš, novinka s názvem Odpolední trolejbus začíná 1.2.2010 v čase 14-16 ve všední dny. Čekat lze i úpravu dalších bloků. Programové kroky souvisí se zvyšující se konkurencí v regionu.

zlin_program_10-01-18

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: