Rádio Zlín doplňuje program hudebními speciály

radiozlinPROGRAM UVNITŘ – Přesně měsíc po uvedení nové odpolední show přidává Rádio Zlín do svého programu další novinky.

Tentokráte přinese Rádio Zlín posluchačům tematicky laděné hudební speciály, v únoru odstartovala odpolední show s názvem Odpolední trolejbus.  Hned pět novinek bude nasazeno v premiéře ve všední dny úderem 18:00, během týdne budou pořady minimálně jednou zreprízovány.

Na pondělí je připraven průlet světovými hitparádami, Martin Košík provede posluchače Rádia Zlín pořadem Letem světem. V šedesáti minutách servíruje Rádio Zlín pohled do hitparád několika zemí. Zřízena byla i speciální podstránka k tomuto pořadu. Reprízu můžete ladit ve čtvrtek (19-20) a neděli (14-15).

PSALI JSME: Zlín vstupuje do dospělosti s novým zvukem a pořady

Úterý je vyhrazeno pořadu CZ & SK s Martinem Malúšem, hodina ryze českých a slovenských hitů je ke slyšení i v repríze ve středu (20-21) a sobotu (12-13). Středa získala stálici v podobě Mixéru Petra Uhříka, zenedělní sedmé večerní se stěhuje právě na střed pracovního týdne, v repríze můžete Mixér Rádia Zlín ladit v pondělí (19-21).

SELF-PROMOTION: CZ & SK s Martinem Malúšem

Čtvrtek už nenabízí hitparádu, šestá večerní nově patří speciálu R’n’B Shots, průvodkyní je Wendy Březinová. Servírován vám bude to nejlepší z rytmů R’n’B, soul, funky a dalším stylům. Ke slovu se dostanou starší i mladší hity. Psát budete moci i své tipy, reprízu uslyšíte vždy v pátek (20-21).

DOKUMENT RADIOTV: Programové schéma Rádia Zlín (platné od 15. března 2010).

Závěr pracovního týdne je pak vyhrazen Hitparádě Top Music s Kubou Ohnutkem, která se stěhuje ze čtvrtka. Desítka hitů se dvěma novinkami se pak na posluchače chystá i v repríze v neděli (12-13) a úterý (19-20).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: