Rádio Valašsko se chystá na oslavu narozenin

valassko_pospisilova_logominiHned několik akcí chystá na nejbližší dny Rádio Valašsko, už brzy navíc oslaví druhé narozeniny.

V sobotu 15. května připravuje Rádio Valašsko speciální White Night Party v City Clubu Rožnov. Vše se odehraje pod taktovkou nové posily Jitky Pospíšilové, která nedávno odešla z Evropy 2, ta připravuje taneční párty se speciální tombolou, posluchači si navíc mají obléci něco bílého. Více informací hledejte na webu Rádia Valašsko.

Narozeniny oslaví Rádio Valašsko s Peterem Nagy 29. května od 18:00, vystoupení předního československého interpreta je naplánováno o tři hodiny později. Vstupné bylo stanoveno na 200 Kč. Chybět nebude ani ohňostroj. Vše je pořádáno opět za účasti Jitky Pospíšilové.

PSALI JSME: Rádio Valašsko obědvá se šéfem

Stále to není vše, Rádio Valašsko rozdává ve svém vysílání lístky na legendární skupinu Kiss, dáváte-li přednost domácí scéně, i pro vás je něco připraveno. Konkrétně můžete získat lístky na českou skupinu Alkehol. Rádio Valašsko pokračuje v akci „Šéfe, poď s nama„. Posluchači posílají důvody, proč by právě jejich parta měla dostat oběd zdarma.

valassko_pospisilova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .