Rádio Petrov uvedlo nový zvuk a webrádia

petrovMoravské rádio Petrov dnes oficiální spouští nový zvukový obal, pro posluchače připravilo i novinku v podobě webových rádií.

Právě dnes (čtvrtek 1. září) nasadilo Rádio Petrov nový zvukový obal, ostrému startu předcházel zkušební provoz. Nová kolekce jinglů přichází se zcela novými staničními hlasy. Grafika zachovává tvář stanice, novinkou je fakt, že místo výradně mužského hlasu přichází též mírné variace s ženským hlasem.

Další novou službou jsou zbrusu nová webová rádia. Od 1. září spouští Rádio Petrov dva nové žánrové internetové streamy. Kromě streamu Petrov Klasik obohatí nabídku i Petrov Rock a Petrov Folk&Country. Rádio Petrov Klasik hraje tradiční hudební program, jež znají posluchači z éteru. Petrov Folk&Country šíří stejnojmenný žánr, třetí stream Petrov Rock se zaměří na fanoušky bigbítu.

To ovšem stále není vše, v pátek 27. srpna spustilo Rádio Petrov vysílání na frekvenci 92,8 FM v Hodoníně. Posluchačská obec stanice se již brzy rozroste do Znojma a Svitav, spuštění vysílačů je podle výkonného ředitele Pavla Kašpara před zahájením.

Rádio Petrov také letos rozdává sešity pro tisíc školáků do nejrůznějších škol. Akce probíhá celé září, sešity osobně předává moderátor Rádia Petrov Jiří Rejzek. Všechny obdarované školáky stanice vyfotí a fotografie následně umístí na web www.radiopetrov.com

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .