Rádio Orlík rozšiřuje programovou nabídku

orlik-logo.pngDo programu jihočeského Rádia Orlík přibyly v červenci nové programy.

Letní novinkou programu Rádia Orlík je pořad Plný ranec jihočeských zpráv. Moderátorka Diana Procházková každou středu po 14. hodině servíruje pořad nabitý aktuálními událostmi regionu a zajímavými tipy. Druhým novým počinem Rádia Orlík je Hudební mazec aneb hudební výchova, průvodcem je Ladislav Košťál, každou neděli po 14:00 jsou jednotlivé hodiny rozděleny podle abecedy. Podílet se na náplni pořadu mohou i samotní posluchači.

Jak už jsme Vás informovali, Rádio Orlík nasadilo do vysílání nový pořad – Orlický sekáč, jedná se o rozhlasový bazar určen pouze pro soukromé osoby, v němž každé pondělí po 13:00 můžete cokoli prodávat a kupovat. Pro inzeráty je určeno číslo 725 760 571 a email redakce@radioorlik.cz.

K letním akcím zmiňme ještě dva programy vztahující se k létu. Prvním z nich je rubrika Jedeme na dovču s Rádiem Orlík. Lucie Váchová připravuje tipy na dovolenou a užitečné informace ve všední dny v 9:20. Dalším cestovatelským pořadem je Na skok ze světa k vám na náves. Po zajímavých místech naší země cestujte v sobotu dopoledne (11:00) nebo v pondělní repríze (21:00).

V létě je přerušena soutěž Zpátky do lavic. Připraveny jsou ovšem výhry v podobě vstupenek do letního kina v Písku, na muzikál Romeo a Julie a další. Úkolem je vždy pozorně poslouchat vysílání.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .