Rádio Jihlava uvádí „Den plný radosti“

jihlava_vanoceVánoční den pro seniory připravuje Rádio Jihlava už na tento čtvrtek 16. prosince, ve vysílání rozdává poukázky na nákup kaprů a stromků.

Ve vánočním čase přichází Rádio Jihlava s myšlenkou společného dne v Domově pro seniory v Lesnově. Ve čtvrtek 16. prosince rozsvítí moderátoři Rádia Jihlava vánoční strom od Správy lesů města Jihlavy, nebudou chybět ani pochutiny z cukrárny či vánoční dárky. V rámci programu vystoupí soubor Dřeváček a hudební skupina Přátelé. Den plný radosti s Rádiem Jihlava s sebou nese aktivizační hry a besedu s hokejisty. Klienti domova budou moci střílet góly do hokejové branky a překvapení čeká také na samotné hráče HC Dukla – ocitnou se v roli tanečníků a vyzvou přítomné babičky k tanci. Vzniknuvší fotografie z celého dne poputují seniorům pod stromeček.

PSALI JSME: Rádio Jihlava doplňuje program o tematické bloky

Rádio Jihlava ovšem plánuje rovněž návštěvu Dětského centra Jihlava, do herny předá tým Rádia Jihlava koberec, o který si děti napsaly. Pro zvířátka pak ozdobí stromečky krmivem pro ptáčky, ovocem, zeleninou a dalšími.

Ve vysílání Rádia Jihlava se zároveň rozdávají poukazy na nákup vánočních stromků a kaprů. Stačí pozorně poslouchat vysílání a být ve střehu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .