Rádio Jihlava doplňuje program o tematické bloky

jihlava_hleda_chlapaV programu Rádiu Jihlava se v uplynulých dnech objevilo několik nových, tematicky zaměřených programů.

První novinkou jsou Chuťovky, Rádio Jihlava vychází vstříc posluchačským přáním a zařazuje recepty každý všední den na 11:00, doposud byl program zařazován v různých časech: „Naše Chuťovky budou speciální v tom, že „vařit“ s námi budou kuchaři z vyhledávaných jihlavských restaurací a nabídneme chutné recepty například pro bezlepkovou dietu nebo posluchače s onemocněním diabetes,“ doplňuje pro RadioTV Anna Petřivá, obchodní ředitelka a produkční Rádia Jihlava. Od září figuruje v programu blok Kriminoviny (10-11) sledující aktuální kauzy regionu.

V následujících 14 dnech vrcholí akce Rádio Jihlava hledá chlapa. Od pondělí se v čase 16-17 představí pět finalistů, kteří se budou ucházet o post moderátora. Rozhodovat se bude také na webu www.radiojihlava.cz.

K TÉMATU: Rádio Jihlava upravuje denní program

Hudebním osvěžením se stává pořad Transfuze. Podle slov Rádia Jihlava je stejnojmenné město a jeho okolí bohaté na talenty, proto novou hudební krev představí posluchačům každý čtvrtek v čase 19-20. Už v minulých týdnech si posluchači přáli zahrát některé songy z pera nových interpretů (za všechny zmiňme heavy metalovou skupinu Autobus).

Rubrika Jihlavské story je v programu Rádia Jihlava vždy ve všední 14-15, moderátorka Hela vždy zvolí téma dne a posluchači píší své humorné příhody (sousedské vztahy, alkohol a jiné).

Další neméně zajímavou novinkou je program Velký snář, Velký lhář. „Tento pořad tak trošku s nadsázkou reaguje na aktuální trend médií – zvát si do pořadů různé věštce, senzibily a mágy„. „Mák“ Rádia Jihlava pomocí telefonů, mailu i Facebooku komunikuje a vykládá posluchačům jejich sny originálním způsobem. Zábavně laděný program nasazuje stanice do vysílání v úterý a čtvrtek v čase 20-21.

slide_snar
Velký snář, Velký lhář je nový zábavně laděný pořad Rádia Jihlava.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: