Rádio Jih zve posluchače do svého studia

jih_morePoslední prázdninové dny Rádia Jih budou skutečně nabité, posluchači mohou osobně přijít říct svůj názor a pro prvňáčky je připravena školní výbava.

Rádio Jih zve své posluchače na posezení a povídání o svém vysílání. Přijít mohou všichni, kterým již bylo 20 let. Součástí posezení je možnost prohlédnutí si celého rádia (včetně studií) a seznámení se s moderátory Tomášem Blechou a Jiřím Benadou. Čeká na vás i občerstvení. Vrcholem akce bude prohlídka studia, během níž pozdravíte známé prostřednictvím živého vysílání a nahrajete vlastní jingl, který poběží ve vysílání. Rádio Jih vás zve do svého studia (Brněnská 38, Hodonín) ve dnech 26.8., 1.9. a 2.9. v 16:30.

Poslední prázdninový den rozdává Rádio Jih ve svém vysílání řadu užitečných věcí do školní výbavy včetně dárků k pobavení. Rádiovým vozem se navíc budete moci svézt se svým prvňáčkem do školy, rádio vám k tomu uspořádá rodinnou oslavu ve vaší režii. Registrovat se můžete pomocí SMS ve tvaru JIH (mezera) HRA (mezera) JMÉNO, ADRESA a to vše odešlete na 900 06 06 (Cena SMS je 6 Kč). Registrovat se mohou též slovenští školáci prostřednictvím mailu soutěž@radiojih.cz.

Rádio Jih pořádá i off-air akce, studenti a žáci se svezou na koupaliště v Hodoníně v úterý 31. srpna školním autobusem. Začíná se v 15:00. Konec léta se slaví i v městě Strážnice, celým dnem vás provede moderátor Petr Indra (Ranní jízda), vstup je zdarma. Více o akci na webu Rádia Jih.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .