Rádio Impuls vás provede po naší vlasti

kracikova_impulsAUDIO UVNITŘ – Nejposlouchanější tuzemské rádio – Rádio Impuls – vás i letos provede po krásných a zajímavých místech České republiky.

Pravidelnou rubriku Rádia Impuls s názvem Máme Česko ráááádi připravuje Hana Kracíková. V její společnosti poznáte významné hrady, zámky a jiné pozoruhodnosti České republiky. Hanka Kracíková není ve studiu sama, společnost jí dělá nadšený turista Miroslav Tausig, ten je organizátorem sběratelské soutěže Cesty ke hvězdám. Hlavním cílem této soutěže je podle webu Rádia Impuls získat turistické karty s různými motivy.

SELF-PROMOTION: MÁME ČESKO RÁÁÁÁDI

Cestovatelký pořad Rádia Impuls můžete ladit hned čtyřikrát denně a to po celý týden, od pondělí do pátku uslyšíte pětiminutovku Máme Česko ráááádi vždy v 5:20, 8:25, 10:45  a 15:45. Chcete-li poslouchat i o víkendu, laďte vysílání Rádia Impuls v 7:15, 9:15, 13:15 a 17:15. Více informací k cestování najdete na cestovani.impuls.cz. O víkendu pak nezapomeňte na další cestovatelský pořad Cestování s Jiřím Kolbabou, vysílá se o víkendech v 13:45 a 18:45.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .