Rádio Haná se převléklo do vánočního

vanoce_hanaZačátkem prosince si Rádio Haná obléklo vánoční kabát, nasazuje upravené songy ve vánočních verzích a už toto neděli se koná křest CD Pepina z Hané.

Rádio Haná mírně upravilo aktuální grafiku. Kromě tradičních vánočních jinglů provází posluchače doplněný obal zpravodajství, počasí a dopravy do zimní a vánoční podoby. Třešničkou na dortu je úprava aktuálních hitů do speciální vánoční podoby, tyto songy doplňují známé vánoční písně od 80. let až do dneška.

SELF-PROMOTION: PROSINCOVÉ NOVINY RÁDIA HANÁ

Samozřejmě až do Štědrého dne pokračuje akce „Vánoce jsou na Hané zadarmo„, posluchači Rádia Haná se pomocí SMS registrují, moderátoři pak oznámí jednoho vylosovaného, který se do skončení následujícího songu musí dovolat. V programu nechybí ani zimní servis informující o sněhu, lyžařských areálech a jiných zprávách. Po celý týden zní ve vysílání typy na vánoční dárky a o víkendu po 11. hodině jsou pak připraveny recepty na vánoční a silvestrovské pokrmy.

K TÉMATU: Vánoce, dovolená a Lady Gaga na Hané

Už v neděli 12. prosince křtí Rádio Haná první CD Pepina z Hané, kmotrem se stane kapela No Name. Na CD najdou posluchači výběr nejzajímavějších dílů rubriky, v níž postava „hanáckého domorodce“ glosuje nejen aktuální dění z vesnice. Součástí CD je i hymna fotbalového klubu Sigma Olomouc, již složila hanácká kapela Stracené ráj. Křest proběhne v obchodním centru Olomouc City v 15:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .