Rádio Haná oslavuje plnoletost ve velkém

hana_18AUDIO UVNITŘ – V pátek 7. května tomu bude přesně 18 let, co obyvatelé Moravy mohli poprvé naladit Rádio Haná.

Prvním dárkem, jenž mohli posluchači rozbalit již minulý víkend, je víkendový hudební speciál – Abeceda lásky. Na Rádiu Haná se o víkendu hraje „nejzamilovanější hudební výběr od A do Z„. Ladit můžete klasické ploužáky, ale i aktuální love songy. Na webu Rádia Haná je možnost hlasovat o ten nejlepší. Speciál je vysílán po čtyři májové víkendy.

SELF-PROMOTION: ABECEDA LÁSKY NA RÁDIU HANÁ

Hlavní oslavy ale logicky vypuknou v pátek. Celému dnu bude ve vysílání dominovat Procházka pamětí SPECIÁL. Dlouhodobě nejúspěšnější programový blok pravidelně mapuje jeden konkrétní rok a posluchači se dělí o své zážitky spojené s tímto rokem. Během celého pátku 7. května můžete s moderátory společně „vracet vaše vzpomínky“ od roku 1992 až po současnost.

K TÉMATU: Na Hané poběží velká jarní soutěž

Rádio Haná navíc rozdává lístky na koncert Lucie Bílé v Šumperku, VIP vstupenky na novinku Kuky se vrací a pokračuje akce „Benzín je na Hané zadarmo„. Na webu je připraven rozpis všech akcí, jež Rádio Haná ke svému výročí pořádá. Patrně jednou z největších akcí bude otevření nové diskotéky „Music Club Peagas Přerov“ na Žerotínově náměstí – v pátek 7. května se koná open-party, těšit se na vás bude odpolední moderátor Rádia Haná Lukáš Kobza. Soutěží se i o ceny pivovaru Zubr, stačí poslouchat vysílání, uhodnout název známé české písničky a výhra je vaše.

ANONCE: RÁDIO HANÁ OTEVÍRÁ NOVOU DISKOTÉKU

Nejúspěšnější regionální rádio v Olomouckém kraji bylo vůbec první soukromou stanicí, která vysílala na území střední Moravy. Původně Rádio Haná vysílalo na kmitočtu 95,6 FM, později jej pro střední Moravu vystřídala frekvence 92,3 FM. Hudební náplň tvoří současné hity doplněné hudbou 80. a 90. let s heslem „Nejlepší hudební výběr„, dlouhodobě nejúspěšnějším programem je již zmiňovaná Procházka pamětí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .