Rádio Dobrý den zve nejen na Hollywood Night

rddAUDIO UVNITŘ – Ve vysílání Rádia Dobrý den se vyhrávají vstupenky na Hollywood Night. Dozvíte se i informace o letních programu Rádia Dobrý den.

Ve vysílání Rádia Dobrý se vyhrávají vstupenky na Hollywood Night, akce se koná k pátému výročí otevření liberecké Tipsport areny. Úkolem je dovolat se jako první na číslo do studia, výherní signál uslyšíte v přiloženém self-promotion.

SELF-PROMOTION: HOLLYWOOD NIGHT NA RÁDIU DOBRÝ DEN

Nezapomínáme ani na program Rádia Dobrý den. Přes letní prázdniny liberecké rádio nevysílá studentský pořad Music Box. Do programového schématu se vrací opět v září a slýchat jej můžete v pondělí, středu a pátek po 21. hodině. Studenti se mohou hlásit už nyní, deset písniček na přání si můžete nechat zahrát, pošlete-li na mail studio@radiodobryden.cz seznam deseti oblíbených písniček. Co ovšem v programu nechybí je středeční půlhodinka Rockové odposlechy. Každý týden od osmi hodin vám Slávek Jindra a Jirka Barvíř pouští hudbu spojenou s jedním rockovým či metalovým interpretem či skupinou.

Ve vysílání Rádia Dobrý den můžete slýchat nejen letní hudbu, ale i regionální kapely a informace z libereckého regionu. Z programových tipů si dovolíme upozornit například na rubriku ZOO s informacemi o liberecké zoologické zahradě. Rubriku Petry Borisové laďte v premiéře ve čtvrtek v 9:45, nebo v reprízách ve čtvrtek v 17:45, případně v pátek v 13:45. Podrobné informace o programu hledejte na webu Rádia Dobrý den.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Jose

    Na Dobrém dnu, už asi nejspíše nevědí, kudy kam. Ono je totiž rockových rádií na území ČR již poměrně dost. A v Liberci všude hrají dvě z nich a to na 107,8 BEAT a na 97,1 a 95,5 HEY. Takže toto je pouze zcela nesmyslné nošení dříví do lesa a pochybuji, že si někdo bude ladit DD, k vůli jedné směšné hodině vysílání. Benátská noc sice může být zajímavá, ale asi je lepší si dojít lístek zakoupit, nežli snad k vůli jeho získání poslouchat humusárnu DD, jen 5 minut. Takže opět jen střečkovitost a neprostý, do nebe volající amatérismus, typického vesnického kočkopsa. Zbytečná naivní stanice, jak se nechal slyšel F. z Lagardere. Přitom paradoxně by cestu a styl DD najít mohl. A to hned v dvou směrech. Za prvé na Liberecku je stále obrovská díra a ještě dnes se vzpomíná na Jablonecký Triangl. Kiss Délta jí rozhodně se svojí jakousi dance-popovou koketerií zaplnit není schopno. Nedávno se také Rádio DJ v Praze změnilo na Dance rádio. A najdou se hlasy, že Radio DJ bylo zajímavější. Takže pokud by se DD stylizoval do něčeho takového, patrně by mohl mít úspěch i se svým pokrytím. Ale musel by se stylizovat komplet. Tedy žádné rockové vylomeniny, které, jak říkám jsou neumělým a neobratným nošením dříví do lesa. A hlavně by nemohl přehrávat všelijaké normalizační paskvily, což je jejich obvyklý proud sraček. Druhá možnost, kam by se šlo stylizovat, je country a folk. Folk and country stanic je v ČR všeobecně málo. Absencí na severu této hudby si všiml dokonce i ČRo Sever, který ji částečně hraje. Ovšem jen sem a tam. Takže to by byla druhá šance. Ovšem ta již není až tak zaručena. V Liberci má koordinaci Country rádio z Prahy a pokud by mu vyšla. Tak už tu budeme mít i country. Mimochodem v Liberci má také koordinaci Rock Radio. Takže mám pocit, že v DD se museli doopravdy asi zbláznit. No nic, budeme se těšit až jim to konečně seberou a dostane to někdo rozumnější.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .