Rádio Čas letos darovalo Vánoce dětem

cas_vanoce_detemPředvánoční dobu spojilo moravské Rádio Čas s pomocí českým domovům, aktuálně probíhá kompletace dárků. Přinášíme rovněž informace o vánočním programu Rádia Čas.

Rádio Čas přispělo „k naplnění lidského rozměru Vánoc„, místo obvyklých vánočních soutěží pomáhala stanice dětským domovům. Rádio Čas společně s posluchači, Nadací Malý Noe a obchodními partnery připravilo pro 15 dětských domovů nadílku v podobě konkrétních dárků a vybavení, které jsou pro tyto domovy nejnutnější. Posluchači zasílali dárcovskou SMS na číslo 87777 ve tvaru DMS MALYNOE, obchodní partneři pak přispěli finančně nebo přímo koupí daru. V těchto dnech probíhá kompletace dárků a do Štědrého dne dorazí dárky do dětských domovů, více informací hledejte na webu Rádia Čas.

Z ARCHIVU: Megakoncert Rádia Čas se blíží

Vánoční vysílání bude na Rádiu Čas samozřejmě ve znamení vánočních písniček. Štědrý den je letos v pátek, a proto se bude ve vysílání hrát výhradně česky a slovensky. Nejznámější české koledy zazní pozdě odpoledne a v podvečer, v této době vyplní převážnou část playlistu. Během vánočních svátků se budou vyřizovat vánoční pozdravy a to ať už přes SMS, e-mail nebo telefon, chybět nebudou ani vzkazy přes www.casradio.cz/facebook.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .