Radio Čas hraje v Rosicích na 92.2 MHz

cas-logo.jpgV listopadu oživuje Rádio Čas nový kmitočet Rosice 92.2. Jak nás informoval Jihlavský DX Club, ve zkušebním provozu je od poloviny listopadu, oficiálně spuštěn byl ve čtvrtek 1. prosince.

Dalším, v listopadu oživeným vysílačem, je příbrněnský nízkovýkonový 92.2 MHz/158W  Radia Čas FM. 22dBW silný vysílač snadno lokalizujete na 181km dé-jednotky, na už z dálky viditelné BTS-ce O2 před známým „motoristickým“ exitem Kývalka.

Novinka folkověji laděného Radia Čas-FM, Jižní Morava doplňuje a navazuje na pokrytí brněnské 95.5, blanenské 97.7, meziříčské 92.2 a oslavanské 94.6 frekvence.  Vysílač Rosice 92.2 je od půli listopadu ve zkušebním provozu, oficiálně „spuštěn“ bude 1. prosince.

mp_cas-fm11nAktuální mapa pokrytí Radia Čas, zdroj: DXRadio.cz/JIDXC

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. Václav Kadlček

      92,2 jsem právě naladil na medláneckém kopci, tedy ve vyšší poloze a je slabší než 91,7. Ale to „žumpoidní“ si prosím nechte od cesty. Je sice pravda že na Času je spousta věcí, co nejsou Country, ale ve víc jak polovině případů je se setkám s country a folk hudbou, která ostatní rádia většinou ignorují. Oproti tomu když kouknete na mapku výše, tak kromě červené barvy by se dalo se slovem žumpoidní souhlasit, a že těchto frekvencí není málo. Takže jedna 92,2 už to nikterak nezhorší, ba naopak vystačí signál na dálnici, kde mě teda řekněte co podle Vás není žumpoidní: Že by KISS, Impuls, Hitradio, F1, E2, Krokodýl, CR 1?…Ne děkuji „shitů“ se naposlouchám nedobrovolně i tak. BEAT je lepší ale nejsem fanda tvrdého rocku.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: