Rádio Bonton nově vysílá na Strakonicku

bonton_partak_logo

Strakonice a okolí mohou od pondělí 7. listopadu naladit Rádio Bonton na novém vysílači 100,4 MHz s výkonem 100 W. Na spuštění čeká stále ještě kmitočet v Hradci Králové.

V pondělí 7. listopadu spustilo Rádio Bonton další vysílač, tentokrát ve Strakonicích. Na nominálu 100,4 MHz s výkonem 100 W naladí posluchači známý program, předpokládaný zásah je 30 tisíc posluchačů. „Jsme rádi, že se dostáváme k novým a novým posluchačům, kterým přinášíme zavedený rozhlasový brand,“ říká k rozšíření vysílání Martin Pokorný, ředitel rádia Bonton. Na spuštění ještě čeká kmitočet v Hradci Králové – 107,1 MHz.

DOPORUČUJEME: Známe podrobnosti o projektech Radio Centrum a Rádio Melodie

Nedávno spustilo Rádio Bonton vysílač v Českých Budějovicích, frekvence 98,7 MHz zásobuje programem rádia zhruba 100 tisíc obyvatel. Mám velkou radost z toho, že se nám v poslední době podařilo rozšířit vysílání jak na severu v Ústí nad Labem, tak aktuálně na jihu v Českých Budějovicích. Doufám, že se novým posluchačům bude program rádia a také hudební skladba líbit. I pro ně chystáme ve vysílaní novinky a změny,” říká Martin Pokorný, ředitel rádia Bonton.

radiotv_face_n01

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: