Rádio Blaník vyjede za posluchači

blanik_mrakyVítat příchod jara se chystá nejúspěšnější regionální rádio v České republice, Rádio Blaník vyjíždí za posluchači.

Po dlouhé zimě přijede Rádio Blaník za posluchači nejen do velkých měst, zavítá i do těch nejmenších vesnic. V rámci programu zavítá tým Rádia Blaník například do škol, na návsi, náměstí i do dalších zajímavých míst daných lokalit. „Setkáme se s vámi a přivezeme blanické sluníčko,“ uvádí Rádio Blaník na webu. Promo tým Rádia Blaník navíc doplní také známé osobnosti české hudební scény.

PSALI JSME: Rádio Blaník spustilo Šťastné narozeniny

Řidič, moderátor a hostesky ve vybraných místech uspořádají bohatý celodenní program. Navštíví významná místa v těchto lokalitách a vyzpovídají zajímavé lidi. Akce se začne 21. března ve středních Čechách, konkrétně ve Vlašimi v 16:00 na Žižkově náměstí nachystáno slavnostní otevření zrekonstruovaných náměstí, vystoupí Viktor Sodoma. Na několika akcích se objeví i Josef Vágner, za všechny jmenujme 27.3. Praha – Slivenec – Velikonoční jarmark.

K TÉMATU: Blaník oslaví s Vláďou Hronem posluchačské jmeniny

Z dalších akcí uveďme ještě křest lodi v Ústí nad Labem (3. dubna v dopoledních hodinách). Celou sérii jarního putování zakončí 5. dubna akce v západních Čechách, Velikonoční koncert se bude konat v Plzni na náměstí Republiky. Vystoupení Jardy Hypochondra, Kamélií, Václava Neckáře a Bacilů doplní akce spojená s velikonočním pokusem o rekord. Kompletní přehled akcí najdete na webu Rádia Blaník.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: