Radio Beat pořádá devátou Prasárnu

beat_prasarnaSilvestrovská Prasárna završí devátý rok existence Rádia Beat, posluchače pak čeká „tvrdý nový rok„.

Rok 2010 nebude výjimkou, Radio Beat nezapomíná na své posluchače a 31. prosince jim připraví další (v pořadí už devátou) Prasárnu. Zabíjačková hostina Radia Beat naservíruje návštěvníkům lahůdky ze 135 kilového prasete jménem Ferda. Akce se koná na zahradě Radia Beat v Říčanské 3 v Praze 10 v čase 10:00 až 16:00. Letos je podmínkou tzv. „prasenka“, vstupenku najdete zdarma přímo na webu Rádia Beat. Silvestrovská Prasárna se dostane i do vysílání Rádia Beat. Od 16:00 začíná ve vysílání nemoderované pásmo rockové hudby.

SELF-PROMOTION: DEVÁTÁ PRASÁRNA RADIA BEAT

Nový rok bude na vlnách Radia Beat ve znamení „Hard & Heavy„, tradiční novoroční playlist nabídne tu nejtrvdší muziku. Víkend s Hard&Heavy uslyšíte 1. a 2. ledna vždy v čase 08:00 až 19:00.

REKLAMNÍ ANONCE: BRNĚNSKÝ BEATFEST 2011

Radio Beat zve zároveň své posluchače na Beatfest roku 2011. Druhý brněnský Beatfest je pořádán už 26. ledna v klubu Semilasso od 18:00. Na akci vystoupí WB Band, Symfonik, Rumpál, Synkopy 61, Jazzy Q, Taxi a BBB. Kamil Střihavka a osobnosti brněnského rocku si navíc na jeden večer vzájemně prohodí svůj hudební „materiál“.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .