Rádio Beat od tohoto týdne také v Děčíně

beat_deskaOd čtvrtka 29. července mohou ladit vysílání Rádia Beat i lidé v okolí Děčína.

Nesedíme nečinně, na 99,3FM už vysíláme v Děčíně,“ právě tímto sloganem se uvádí Rádio Beat na nové frekvenci. Od 29. července lze naladit Rádio Beat hrající formát classic rock na frekvenci 99,3 FM, výkon vysílače je 200 W s vertikální polarizací bez směrového omezení. Jak uvedl web http://www.dxradio.cz, vysílač najdete „v městské části Letná, kde z budovy střední průmyslové školy na ulici Slovanská šíří svůj signál Rádio Impuls 102,7„. Rádio Beat se sdružilo a vysílá do antény Rádia Impuls.

PSALI JSME: Další pípa a kytara od Metallicy jedině na Beatu

Rádio Beat stále pořádá off-air akci Rocková pípa, koná se vždy každý týden a to hned na dvou místech najednou. V Praze v sobotu v 19:00 bývá vaším průvodcem moderátor Vladimír Vlach, najdete jej na zahradě Beatu (Říčanská ulice 3). Honza Hamerník přijíždí do jedné z lokalit, kde Rádio Beat aktuálně vysílá, například 24. července tímto místem byl Liberec, včera (v sobotu 31. července) potom Brno. Více informací najdete na www.radiobeat.cz.

Autor článku:

Komentáře (4)

 1. Jose

  To je dobrá zpráva. Máme nějaké dodavatele, co k nám jezdí přes Děčín a nedávno se mne na to zrovna ptali, zda nevím, kdy už to pojede aby si mohli hrát Beat i ten úsek cesty a nemuseli to přepínat na své mp3 přehrávače, nežli dojedou do dosahu libereckého vysílače. Tak to je dobře, že už jim budu moci odpovědět kladně. Že už to v Děčíně taky jede.

  1. Jose

   Jak neustále říkám, pochopím, že někde jsou kopce a jinde jsou rybníky.
   Pochopím, že někde mají metro a Národní divadlo. Jinde třeba jenom kino
   a autobusovou dopravu. Ale nepochopím, že RRTV tu přiděluje frekvence
   tak blbě, že někde mají, už dnes, 4 rocková rádia a jinde jsou, ještě dnes, vystavení bezuzdnému popovému terroru a nenaladí tam, jedinou stanici, která by šla poslouchat. Ale, jak říkáš, ty, počest míst, kde už je to dobré, se neustále zvyšuje. http://web.telecom.cz/emerson/ I když podle mého názoru, mělo celoplošné rockové rádio vysílat, už někdy v roce, dejme tomu 1992. A čekat do roku 2010, na tu trošku hudby, v nějakém solidním rádiu.
   Aby člověk mohl používat FM. To je šílené. Dvacetileté zpoždění. Hrůza.
   Když se nad tím, tak člověk zamyslí. Ale jo, jak říkáš ty, snad už to bude, konečně dobré. Už je na velkém počtě míst, alespoň to jedno. A na slušném počtu míst, už mají i dvě. A opravdu jsou místa, kde už mají na FM i dokonce 4 rocková rádia. A fakt už si mohou v roce 2010, dovolit i ten nevídaný luxus, ladit, tedy přepínat si mezi nimi, sem a tam. Takže opravdu už je možné, konečně v roce 2010, používat, v ČR, rozsah FM. Trošku pozdě po dvaceti letech. Ale zaplať pán bůh za to. Taky to mohlo příjít třeba až za dalších deset let. Je to hrozná doba, dvacet let. Strašná, šílená. Je to ostudnost. A vizitka, nejen RRTV. Ale alespoň, že tak a že už se daří a že ti šmejdi, co to tady ovládají, pochopili, že na rocku se dá taky vydělat. Sice dalo práci, DVACET LET, narvat, jim to do těch jejich tupých, vylízaných, bolševických hlav. Ale, zdá se, že už to pochopili. A že už tu snad nikdo, klacky pod nohy, rocku, házet nebude.

  2. SETI72

   Doufejme

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .