Rádia HEY! s letními novinkami

heymaleNejen zájezdy k moři ale i nové pořady si na letní měsíce připravují rádia HEY!

Rádio HEY! se před časem svým posluchačům představilo s novým zvukovým kabátem, chystá se i nový web. Současně ale přichází s dalšími programovými prvky. Jak už možná víte, v září se chystá spojení všech regionálních mutací, už nyní se v českých studií hraje tvrdší muzika. Ve středu večer toto téma řešil Dr.Buben se svými kolegy v erotické show.

Před nedávnem přivítali zaměstnanci novou posilu, je jí Lenny Trčková. Znát ji mohou například diváci hudební stanice Óčko. Pořad Interview s Lenny vysílají rádia HEY! vždy ve čtvrtek mezi desátou a třináctou hodinou. V pořadu přivátala Kláru Vytiskovou ze skupiny Toxique, Tomáše Ujfalušiho, Pavla Kožíška a další. Připravuje se například i na Patrika Eliáše. Další novinkou je pořad Autohit, je připravován ve spolupráci se stejnojmenným časopisem, motoristické novinky se dostávají na vlny stanice každé úterý od 19:00 s moderátorkou Lenny. Jedná se o rozhlasovou podobu časopisu.

Přečtěte si více:
Léto 2009 v českém éteru

Hey! Praha, Profil a Sever rozdávají Last minute zájezdy a zcela zdarma. Každý týden je připraven týdenní zájezd pro dvě osoby. Například tento týden se hrálo o cestu „Tajuplným Balkánem až k ryzímu drahokamu – Divukrásné Albánii“ a to vše v termínu 9.9. – 20.9.2009. V poslední minutě každé hodiny (6:59-18:59) zazní kódy, ty pak posílají posluchači pomocí SMS. Vítěze oznámí rádio v pátek po 15.hodině. Každé ráno mohou navíc posluchači slyšet zážitky moderátorů ranní show Federálové z jejich letní cesty v proslulém středisku Bibione. Na webu jsou k vidění i fotografie.

Hey! Brno a Ostrava vás zvou na vizovický festival Masters of Rock, ten se koná 9.-12. července. Informace získáte buď na webu nebo přímo ve vysílání. Po celý červenec navíc program zpestřuje exkluzivní posila – český fotbalista Tomáš Došek, bude zpovídat hosty, pozve vás na zajímavé sportovní akce a bude se debatovat o oblíbených klubech. Program začíná vždy ve středu po jedné hodině odpolední.

Autor článku:

Komentáře (3)

  1. Jose

    Protože Rádio Gama v Mostě nám už vysílá. Myslím si, že dvě zcela nejdůležitější věci, které nás čekají, na českém FM jsou následovné. Za prvé, kdy a jak začne znovu na FM vysílat Český rozhlas 4 Radio Wave. Za druhé, programové sloučení rádií Hey. Na obě tyto události jsem velmi zvědavý. Myslím si, že sloučení rádií Hey na jednotný program je krok velmi správnou cestou. Jde, ale také o to, jak onen program bude vypadat. Nejvíce se hovoří o tom, že ve hře má být pop-rock. Také se hovoří o tom, že se mají stanice více přiblížit ženám, pod tím nevím dosti dobře, co si mám přesně představit, ale přiblížení se ženám se údajně podařilo Radiožurnálu, který dříve ženy neposlouchaly a nyní ho prý již poslouchají. Nevím proč by dřívější vysílání rádií Hey ať s českým nebo moravským programem ženy neměly poslouchat a v čem se tedy chce přibližovat ? Toto mi zůstává nadále poněkud nejasným. Ale můžu se rozepsat o té druhé věci, tedy o poprocku. Domnívám se, že v ĆR máme v podstatě dvě poprokové stanice, tedy takové, které by si toto označení plně zasloužily a to BONTON od firmy Lagardere a po té internetovou odnož Rádia Háná SKY ROCK. Ta by šla obě asi bez poblémů zařadit do této kategorie takového lehčího až popého rocku. Tak zatím co změna v Čechách rádiím Hey výrazně a velmi významě prospěla již nyní a je to slyšet. Na Moravě samozřejmě nad ztrátou poctivého rocku zavládl smutek a teď jde o to, co tedy se přesně v září stane. Ono konec konců by přece mělo být možné i když by se to sloučilo směrem k lehkému poprocku, tak zachovat nějaké poctivě rockové pořady. Třeba alespoň jeden každý den nebo určité poctivě rockové hodinky nebo něco takového. A to by potom mohlo být velice zajímavé. Taková stanice by potom mohla dopoledne a v ranním vysílání určitě působit na více lidí nežli pouze na rockery a dát třeba i více prostoru těm ženám… Ovšem večer nebo v noci by mohla zůstat poctivě rockovou a nepřijít tak o své stávající posluchače a i na ně si občas vzpomenout. Ovšem ne v guláši všehosměsi, ale v poctivě rockovém třeba hodinkovém pořadu. Takže i takováto možnost se nabízí. Tedy i do kompromístního poprocku šlo by vecpat sem a tam trošičku poctivého rocku. A pak by to opravdu mohlo býti zajímavé. Protože poctivý rock v morabské části byl dělán opravdu velmi dobře, mohlo by být i jenom několik málo, pár hodinek týdně udělaných tímto poctivým způsobem, podstatně přijatelnějších pro takové celé rádio, nežli tzv. Rock rádia, kde prostě vzali štětec a nabarvili popaře na rockovou a oni pod tím prosvítají a ta barva jim opadává a vypadá to blbě a budí to blbý dojem a nedá se to poslouchat. Takže, co udělají Hey ? Povede se jim to ? Když se slučovala Ostrava a Brno, ohlasy byly zprvu negativní, chyby v odpojovácích apod. Ale asi po půl roce to bylo přijaté v podstatě kladně a dokonce se to hodnotilo, jako, že se objevilo více Art Rocku. Současná změna programu v ČR je také ohodnocena velice kladně. Takže nyní jde o nový program pro všech 5 Hey. Povede se jim ?

  2. apeiron

    No nevím proč se Rádio Hey chce cpát do nějakého formátu pro ženy.Takovou stanicí je tady Frekvence 1.Jen aby to neznamenalo úbytek rocku a příklon k masovému střednímu proudu,tedy pelmelu znémému z Impulsu,Blaníku a F1.Do toho ještě nějaký stupidní magazín ze světa módy a bude to.Rock je zde stále považován za ne tak rozšířený žánr a rádia s větším pokrytím honí poslechovost právě formátem „osvědčených popových hitů“ a mišmašem pro všechny kterým jak doufají zasáhnou co nejširší počet posluchačů.Pod pojmem pop-rock si lze představit cokoli-může to být také třeba Neckář,Maxa,Farna,Damiens a podobné hrůzy.Uvidíme…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: