Punkový Robík – velká hvězda RockRádií

robikFOTOGALERIE UVNITŘ – Posadit desetiletého hocha za rozhlasový mikrofon je odvážné, natož punkového Robíka za mikrofon Rock Rádií.

Nejmladší rádiový moderátor ve střední Evropě – Robík – je už neodmyslitelně spjat s Rock Rádii, tento desetiletý hoch rád chodí do školy, hraje si s kamarády a večer moderuje. Netušíte o kom je řeč? Tak v pondělí večer poslouchejte pořad „Známka punku„, Robík posluchačům servíruje pravidelnou půlhodinovou přehlídku punkové hudby.

‚Ano dámy a pánové vítáme vás na módní přehlídce Punk 2010. Letos letí umělohmotné dráty kolem krku, holinky na ruby, a modrý konce číra…..‘. Ne nebojte, nezbláznili sme se. Dobře víme, že když je člověk opravdovým punkáčem, je úplně jedno co má na sobě. Daleko důležitější je láska k punku a to co má v hlavě – kdo chce zapalovat, musí prostě sám hořet,“ napsal pro RadioTV programový ředitel Rock Rádií Petr Sznapka.

PSALI JSME: Řady moderátorů Rock Radií rozšíří muzikant

Nejmladší z nově nastupující punkové generace  je tak rozhodně Robík. „Neprošvihněte to, oblečte se do punkový muziky na Rock Rádiu Gold, Šumava nebo Prácheň a nebo on-line na www.rockovyradio.cz,“ vyzývá ředitel Sznapka a dodává: „Punk není mrtvej – každý pondělí na Rock Rádiu„. Nestihnete-li poslouchat, podle své chuti můžete zalovit do podcastové „špajzky“ na webu Rock Rádií.

dscn7069

dscn7076

dscn7082

Nejmladší moderátor Robík a jeho Známka punku. Zdroj: Foto archiv RockRádií. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Jose

    A co na to zákony o dětské práci, není náhodou v ČR, zakázána ? I když ono to lze asi nějak obejít… Dětští herci, také jsou a také dostanou, za práci ve filmu, honoráře… Ovšem tam, se tomu asi vyhnout, nelze… Ovšem toto, je už dosti podivné…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .