Prázdninové soutěže ČRo Olomouc a Ostrava

priroda

Posluchači ČRo Olomouc a ČRo Ostrava mohou od dnešního dne soutěži ve velké prázdninové hře o LCD televizor nebo letecký zájezd k moři.

Křížem krážem je nová letní hra ČRo Olomouc. Úkolem soutěžících je navštívit devět vybraných míst od Pradědu na Hanou (mezi nimiž je Chata Jiřího na Šeráku, hrad Helfštýn nebo Plumlovský zámek) a do hrací karty získat otisk razítka, hrací kartu najdou na olomouc.rozhlas.cz, dále pak v informačních centrech nebo na recepci rádia. Výhercem se stává ten, kdo zaplní celou hrací kartu a správně zodpoví všechny soutěžní otázky. Nápovědy k nim uslyší denně na vlnách ČRo Olomouc. Uzávěrka je 4. září, vyhlášení výsledků proběhne 9. září, slavnostní předání hlavní výhry – LCD televizoru Sony Bravia – pak o den později v rámci Dne otevřených dveří. Dále se hraje o turistické vybavené, reprezentativní knihy a mnoho dalších cen.

PSALI JSME: Jak se točí detektivka aneb Pohled do zákulisí Českého rozhlasu

ČRo Ostrava uvádí velmi podobnou prázdninovou hru, formát Křížem krajem je už tradiční součástí letního programu. Úkolem posluchačů je rovněž sbírat razítka na hrací kartu, tentokrát ovšem hned na dvanáct míst. Navštívit musí soutěžící například Chatu Lysá Hora, Hrad Starý Jiřín, Penzion Rejvíz a mnoho dalších. Hlavní výhrou jsou zájezdy od CK Čedok, mezi další ceny patří horská kola či outdoorové vybavení. Hrací karty musí být doručeny do 31. srpna (poslední uznané razítko pošty je 29. srpna). Vyhlášení proběhne 6. září.

krizem_krazem_s_cro_olomouc

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .