Povídky ČRo České Budějovice patří sci-fi

cro_cbPřinášíme informace o letních programech ČRo České Budějovice, zároveň si dovolujeme upozornit na výluku vysílače.

Během letních měsíců můžete v sobotním čase pro rozhlasovou povídku Českého rozhlasu České Budějovic slyšet osm vědecko-fantastických příběhů. Českobudějovické studio k cyklu povídek dodává: „Sáhli jsme nejen k současným autorům, ale i k průkopníkům tohoto žánru, tedy do počátku 20. století. (…) Setkáme se tak s příběhy, které jsou většinou úsměvné, ale mnohdy i vizionářské.“ Kompletní přehled povídek najdete na webu ČRo České Budějovice. Připomeňme, že Rozhlasovou povídku naladíte vždy v sobotu v 19:30, v repríze potom ve čtvrtek v 20:30.

Tento týden v pondělí v 19:30 odvysílá ČRo České Budějovice v rámci pořadu Životopisy medailon dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena, pořad připravil Ivan Němec a v režii Radima Nejedlého účinkují Ondřej Mikulášek a Eva Vrbková.

Na závěr si dovolujeme upozornit na plánovanou výluku vysílače Kleť ve středu 4. srpna 2010, ta je naplánována od 9:00 na 15:00 i pro jihočeskou frekvenci 106,4 FM. Vysílání Českého rozhlasu České Budějovice bude v čase 9-11 zcela přerušeno, po zbytek výluky bude vysílání šířeno se sníženým vyzářeným  výkonem. Více informací na internetových stránkách ČRo České Budějovice.

LÉTO S ČESKÝM ROZHLASEM:
ČRo Pardubice v létě rozkvete
Léto plné čtení a humoru na ČRo Olomouc
Velká letní hra se rozbíhá na vlnách ČRo Sever
Bohatý servis Radiožurnálu, letos ne však na Jadranu
Autorské čtení a Prázdniny u babičky na ČRo Brno
Vychutnejte si Pochoutkové léto s ČRo Region
Dramatizace, četby na pokračování či koncerty na Vltavě
Známí i neznámí na vlnách ČRo Hradec Králové
Nejen rady, ale i velká letní hra ve vysílání ČRo Plzeň
ČRo Regina láká na Pestré filmové léto a rozhovory
Prázdninami křížem krážem s ČRo Ostrava

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .