Poslední song v hodině Hitrádií na přání

hitradio_vikend_napraniOd minulého víkendu hrají Hitrádia poslední hit v hodině výhradně na přání posluchačů.

Pravidelně každý víkend dávají Hitrádia šanci posluchačům, aby se zapojili do vysílání a určili poslední píseň v hodině, kterou mají moderátoři posluchačům zahrát. Stačí jen zavolat přímo do studia (kontakty jsou uvedeny na internetových stránkách jednotlivých Hitrádií). Celý víkend se tedy hraje na vlnách Hitrádií na přání.

K TÉMATU: Na Hitrádiu Orion zasedá Rada starších

Dodejme ještě, že na Hitrádiu Apollo začala zasedat Rada starších, Hitrádio Apollo přidává se tak k dalším rádiím v rodině Hitrádií.  Odpovědi dětí z školek moravského regionu můžete ladit pravidelně v pořadu Dobré ráno s Vítkem Šoukalem (5-10) vždy deset minut před celou, pořad je reprízován v průběhu dne a ve víkendovém proudu.

PSALI JSME: Česká rádia uctí památku polských obětí

Jen dodejme, že také Hitrádia se v sobotu 17. dubna v pravé poledne připojí minutou ticha k dalším rádiím. Uctí tak památku obětí polské letecké katastrofy.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Jaroslav Eret

    Je to dobrý nápad s písničkami na přáni na Hitrádiu v Česku ale mohli to nechat na večer od 18 až do 19 hodin Sobotu a Neděli ne a ne každou 1 hodinu jenom 1 písničku na přaní . To je všechno čau Jaroslav Eret z Habartova u Sokolova

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .