Pokračuje soutěž Rádia Impuls „Úsměv je všude

impuls_jezekOd začátku srpna až do konce září mohou posluchači Rádia Impuls hrát o videokameru. Pauzu si dává hra Haló, tady Impulsovi.

Od 2. srpna posluchači na webu Rádia Impuls www.usmev.cz vymýšlet originální text do „komiksových bublin„, ty nejlepší se dostanou na billboardy po celé zemi. V každém týdnu hlasují návštěvníci webu o nejlepších obrázcích, jejich hlas má váhu 50%, zbylých 50% je vyhrazena k hodnocení odborné poroty Rádia Impuls.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na webových stránkách www.usmev.cz, do předem uložené fotografie potom účastníci soutěže vytváří originální text. Vlastní soutěž probíhá až do 26. září, během celého trvání soutěže se koná osm soutěžních kol.

Dnes, tedy v pátek 20. srpna, se konalo poslední kolo soutěže Rádia Impuls s názvem Haló, tady Impulsovi. Hra je aktuálně pozastavena a pravděpodobně již v září se vrátí s tradičním „překvapením“. V minulosti toto překvapení představovalo například dvojitou, resp. trojitou výhru za zodpovězení dodatečné odpovědi. Hrálo se i o milion korun či „střechu nad hlavou“. Posluchači se mohou i nadále registrovat, jakmile vybranému soutěžícímu zavolají ranní moderátoři, musí se ohlásit heslem „Haló, tady Impulsovi„.

impuls_kapr

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .