Pohodové Vánoce na Blaníku odstartovaly

blanik_vanoceRádio Blaník také letos myslí na své posluchače. Letošní Vánoce budou více než bohaté, kromě off-air akcí rozdává Rádio Blaník speciál kalendář a to úplně všem.

Advent ve společnost Rádia Blaník se nese v duchu hesla „Jedeme opět za vámi„. Stanice vyjíždí za svými posluchači na několik míst, program nabízí vystoupení několika významných hudebních interpretů, ale také spoustu her, dárků a překvapení. Nejbližší akce se koná 1. prosince ve Znojmě na Masarykově náměstí, kde vystoupí od 15:00 Ilona Csáková. Kompletní přehled akcí hledejte na webu Rádia Blaník.

PSALI JSME: Platí stále “Co Čech, to muzikant”?

Rádio Blaník ovšem rozdává zbrusu nový vánoční dárek – rodinný kalendář Rádia Blaník. Každý týden čeká na jeho majitele stránka s fotkou jednoho známého českého zpěváka, zpěvačky či kapely, jeho součástí jsou rovněž výročí slavných. Tento kalendář získají zdarma všichni, kdo si o něj napíší. Stačí poslat SMS ve tvaru JMÉNO, ADRESA (včetně PSČ) a odeslat na 603 118 118. K dostání je i album Pohodové české Vánoce, za cenu 150 Kč nabízí 19 nejkrásnější českých vánočních písniček, objednávat jej mohou zájemci přes e-shop Rádia Blaník.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .