Podzim ve vysílání ČRo Radio Wave

waveAni Radio Wave nezahálí a pro své posluchače chystá zajímavé akce. V minulých dnech jsme psali o akci s názvem Radio Wave DJ Sessions, více se o ní dozvíte v aktualitě. Není to ale jediná akce, na níž Wave zve. V hledání hudebních nadějí pokračuje stanice v projektu Stage. Slíbeny jsou koncerty z festivalů Roskilde, Benicassim, Montreux, Iceland Airwaves, Europavox a Garorock. Wave získal také práva na natáčení koncertu australských rockerů The Drones, ti vystoupí v říjnu v pražském Paláci Akropolis.

Vlna, která ti pomůže“ – motto provázející charitativní prosinec. Radio Wave slibuje, že „prosincový program bude věnován lidem, kteří potřebují pomoc, ale i těm, kteří pomáhají. Budeme se věnovat tomu co trápí současnou společnost.“ V loňském roce se například diskutovalo o AIDS, seniorech, dětských dmovech, handicapovaných lidech a dalších ožahavých tématech. Více informací najdete na webu tohoto projektu – http://www.wave.cz/charita.

Nechybí ani Jukebox. Na webu jsou k dispozici záznamy hudebních pořadů, které nestihli posluchači ve vysílání. Informace a archiv najdete na www.wave.cz/jukebox. Přehrávač spustíte jednoduše zvolením data a příslušného pořadu, kvalita streamu je stereo MP3 128 kbps. Rozhovory z diskuzních pořadů najdete i nadále v podcastu (http://www.wave.cz/audio).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .